کد خبر: ۶۶۶۸۴۸۴
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴

کارکنان پسماند و سازمان عمران شهرداری آبادان به دلیل پرداخت نشدن چهار ماه حقوق و مزایا امروز مسیر ورودی ساختمان مرکزی شهرداری را با یکدستگاه لودر مسدود کردند.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ؛کارگران پسماند و سازمان عمران شهرداری آبادان که تعداد آن‌ها حدود ۷۰ نفر بودند از صبح امروز دست از کار کشیده و با تجمع در مقابل ساختمان شهرداری مرکزی آبادان و قرار دادن یک دستگاه لودر مقابل مسیر ورودی این ساختمان خواستار پرداخت حقوق عقب افتاده خود با توجه به نزدیکی بازگشایی مدارس شدند.

تعدادی از کارگران سازمان عمران شهرداری آبادان مدعی شدند:این سازمان چهار ماه حقوق و مزایای آنان را پرداخت نکرده است و با شرایط سخت اقتصادی اداره زندگی برای آنان دشوار شده است.

آن‌ها از مسئولان شهرداری آبادان و شورای اسلامی شهر تقاضای رسیدگی به مشکل و اقدام عاجل برای پرداخت حقوق و مطالبات خود شدند.

کارگران سازمان پسماند شهرداری آبادان نیز گفتند: از خرداد ماه سال جاری تاکنون حقوق و مزایایی به ما پرداخت نشده است، در این چهار ماه نیز اعتبار دفترچه‌های بیمه کارگران به پایان رسیده و پیمانکار هنوز حق بیمه را واریز نکرده است.

آرش دور معاون اداری و مالی شهرداری آبادان روز گذشته گفت: برای پرداخت حقوق معوقه، مزایا، بیمه کارکنان و حق الزحمه کارگران این شهرداری ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی افزود: ۹۰ درصد کارکنان شهرداری مرکزی آبادان تا پایان خرداد ماه حقوق خود را دریافت کرده و تا پایان شهریورماه سه ماه حقوق طلبکار هستند.

معاون اداری و مالی شهرداری آبادان گفت: ۶۰ کارگر روزمزد سازمان فضای سبز شهری و ۸۰ کارگر سازمان عمران نیز ۶ ماه حقوق معوقه خود را از شهرداری آبادان طلب دارند.

برخی کارگران شهرداری آبادان در بخش خدمات شهری و آتش نشانی نیز روز گذشته برای پرداخت مطالبات معوقه خود مقابل ساختمان مرکزی این شهرداری تجمع کردند.

انتهای پیام / د

تجمع مقابل شهرداری مرکزی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر