کد خبر: ۶۶۶۸۹۸۲
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱

رئیس امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای اصفهان امروز با میانگین شاخص کیفی ۸۶ در وضعیت سالم ثبت شد.

بابک صادقیان در گفت‌وگو با  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، اظهار داشت: هوای اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی ۸۶ در وضعیت سالم ثبت شد.

وی با بیان اینکه وضعیت هوا در تمامی ایستگاه های سنجش آلودگی در وضعیت سالم قرار دارد، افزود: کیفیت هوا در ایستگاه خیابان استانداری با شاخص کیفی ۸۲، بزرگراه خرازی ۸۸، چهارباغ خواجو ۹۰، پروین ۸۴ و رودکی ۷۹، میدان احمدآباد ۸۴ و خیابان دانشگاه ۹۲ در وضعیت سالم ثبت شده است.

رئیس امور آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه کیفیت هوا در شهرستان‌های استان اصفهان نیز در وضعیت سالم گزارش شده است، ادامه داد: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز کیفیت هوا در مبارکه با میانگین شاخص کیفی ۷۸، کاشان ۸۶، سجزی ۹۶، شاهین شهر ۸۳ در وضعیت سالم است و در خمینی شهر  و نجف آباد نیز در وضعیت زرد گزارش می‌شود.

گفتنی است شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم است.

 

انتهای پیام/م

 

وضعیت کیفی هوای اصفهان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر