کد خبر: ۶۶۶۹۰۷۸
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸
تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸
کد خبر : ۶۶۶۹۰۷۸

مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت : پرداخت کمک هزینه شروع سال تحصیلی ، شهریه و خرید کتب درسی از مهم ترین خدمات ارائه شده این نهاد برای حمایت از ۱۸ هزار دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند است.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،بنابر اعلام روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، محمدرضا متین پور ، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه جشن عاطفه‌ها برای حمایت از ۱۸ هزار دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند در حال برگزاری است، گفت : کمک به تحصیل فرزندان جامعه تحت حمایت یکی از اولویت‌های این نهاد و از مهم‌ترین کارهای خیری است که در عرصه خیر و احسان استان اصفهان انجام می‌شود.
وی بابیان اینکه بیش از ۱۸ هزار دانش‌آموز و دانشجو در استان اصفهان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، گفت: کمک هزینه‌های شروع سال تحصیلی، شهریه و خرید کتب درسی از مهم ترین خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد اصفهان به این دانش آموزان و دانشجویان نیازمند است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان به کسب ۱۹۵ رتبه برتر  علمی، ورزشی، هنری و قرآنی در سطح کشوری و جهانی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان در پنج سال اخیر اشاره کرد و گفت:  فراهم کردن شرایط برای کسب چنین موفقیت‌هایی با مشارکت گسترده و بی‌دریغ مردم نیکوکار و خیران گرانقدر اصفهان ممکن شده و تداوم و گسترش آن نیز به کمک و مشارکت آن‌ها وابسته است.

متین پور افت درسی و ترک تحصیل در میان فرزندان مددجویان کمیته امداد اصفهان را اندک ارزیابی کرد وگفت : این نشانگر حذف نیازمندی مالی از میان عوامل مؤثر در این معضلات در جامعه تحت حمایت این نهاد و از افتخارات و دستاوردهای همه فعالان عرصه خیر و احسان در استان است.

وی جشن عاطفه‌ها را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد برای جذب کمک مردم به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند دانست و گفت: امسال برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها این جشن با رویکردی الکترونیکی و با استفاده از روش‌های نوین در حال برگزاری است.
مدیرکل کمیته امداد اصفهان افزود: شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ و مراجعه به تارنمای emdad.ir سه روش عمده مشارکت در این رویداد بزرگ و مردمی است.

انتهای پیام/م

کسب ۱۹۵ رتبه برتر جهانی و کشوری مددجویان اصفهانی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر