کد خبر: ۶۶۹۳۶۹۰
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳

صبح روز 31 شهریور ماه 97، همزمان با هفته دفاع مقدس مردم اهواز برای تماشای رژه دلاور مردان خوزستانی در بلوار قدس اهواز به خیابان آمدند.

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، اهواز شهر حماسه و دفاع، در صبح 31 شهریور ماه 1397،  شاهد حادثه ای تلخ بود.

زنان، کودکان، سربازان و مردم بی دفاع و بی گناه هدف گلوله دشمن قرار گرفتند و متاسفانه در این حادثه  24 تن، از کودک 4 ساله تا جانباز 70 درصد روی ویلچر به شهادت رسیدند و 67 نفر نیز مجروح  شدند و این روز برای همیشه در قلب و یاد تاریخ ایران ماندگار شد.

در میان مجروحان یک آتش نشان فداکار هم بود، آتش نشانی که چندین سال است پنجه در پنجه آتش بوده و در عملیات های متعددی شرکت کرده  است.

وی در روز حادثه تروریستی اهواز  از ناحیه پا مجروح شد.

بهمن بیراوند، آتش نشان گزارش ما پدر 2 فرزند است که به دلیل مجروح شدن در این حادثه در بیمارستان گلستان اهواز بستری است، به منظور عیادت از این بزرگ مرد به بیمارستان رفتیم و جزئیات این حادثه را از زبان خانواده وی شنیدیم.

بادیر، همسر بهمن بیرانوند، آتش نشان مجروح حادثه تروریستی اهواز در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز گفت: در جایگاه بانوان مشغول تماشا بودیم که ناگهان صدای تیراندازی آمد، تا نزدیک بلوار دوان دوان رفتیم و سینه خیز می شدیم که یک دفعه از پشت تیری به پایش اصابت کرد و دچار خونریزی شدیدی شد.

 

بلندشو مرد، آتش نشان جان فشان و فداکار

 

آتش پاد علی تراب پور، مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز در تشریح این حادثه بیان کرد: بهمن را به بیمارستان انتقال دادیم، ولی متاسفانه روز بعد از حادثه حالش رو به وخامت رفت و قطع کردن پای وی تصمیم پزشکان معالج برای نجات جانش بود.

دختر کوچک آتش نشان قهرمان، اگر چه این روزها باید همراهی پدر را برای رفتن به مدرسه ببیند، اما با بی تابی زایدالوصفی شاهد حضور پدر بر تخت بیمارستان است و سیل اشک از چشمانش جاری شده و دل هر ببینده ای را به درد می آورد، دختر که می داند مردانه ترین دستی که می تواند در دست خود بگیرد و دیگر از هیچ نترسد، دستان گرم و مهربان پدر بوده و بی تاب نوازش محبت وی است.

بیتا بیراوند، دختر کوچک آتش نشان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: دوست دارم این بار هم مثل همیشه وقتی از سر کار می آید بغلش کنم، با او حرف بزنم، تنها خواسته من از مردم این است که برای پدرم دعا کنید تا زودتر حالش خوب شود و دوباره به خانه برگردد.

بلندشو مرد، آتش نشان جان فشان و فداکار

 

بلندشو مرد، آتش نشان جان فشان و فداکار

امید است بهمن بیرانوند، آتش نشان فداکار و شجاع و پدر دلسوز که اکنون در بیمارستان بستری است هرچه زودتر بهبود یافته و به آغوش گرم خانواده بازگردد و بار دیگر شاهد فداکاری های وی در عرصه آتش نشانی باشیم.

گزارش از مهتاب محمدحسینی

انتهای پیام/ح

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر