کد خبر: ۶۶۹۵۶۰۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
رئیس پلیس فرودگاه های کشور در مشهد:

رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: امنیتی که هم اکنون در کشور و فرودگاه‌ها برقرار است حاصل تلاش پلیس و نیرو‌های امنیتی کشور است.

امنیت  برقرار شده در فرودگاهها حاصل تلاش پلیس و نیرو‌های امنیتی کشور استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ سردار حسن مهری رئیس پلیس فرودگاه های کشور در مراسم افتتاح ساختمان جدید پلیس فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: وضعیت امنیت در کشور از جمله فرودگاه‌ها مشهود است و این امر بیانگر عزت و اقتدار ایران اسلامی است.
 
 وی افزود: تعامل و همراهی مجموعه‌های مرتبط با برقراری نظم و امنیت در فرودگاه‌های کشور پویایی صنعت حمل و نقل کشور را رقم زده است.

حسین اسفندیاری قائم مقام شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران هم در این مراسم گفت: ارائه خدمت مطلوب وتکریم مردم و مسافران منجر به فزایش رضایتمندی آنان می‌شود که این مهم در فرودگاه مشهد مشهود است.

وی  افزود: فرودگاه مشهد کارگاه بزرگ سازندگی است که با توجه به پروژه‌های در دست اجرا آینده روشنی برای این فرودگاه متصور هستیم.

قائم مقام شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه فرودگاه‌ها محور توسعه هستند، اظهار داشت: تکمیل زنجیره حمل و نقل هوایی در استان‌ها با جدیت دنبال می‌شود.

محمد باقر قاسم زاده مدیر کل فرودگاه‌های خراسان رضوی در ادامه این مراسم  با بیان اینکه ارائه خدمت به پلیس، ارائه خدمت به مردم است گفت: امنیت حاکم در شهر‌ها و روستا‌ها حاصل تلاش نیرو‌های غیور امنیتی، نظامی و انتظامی است و هزینه کردن برای کسانی که کار امنیتی می‌کنند ضرورتی انکارناپذیر است.

وی اظهار داشت: فرودگاه مشهد با ۵۴۰ هکتار مساحت به عنوان دومین فرودگاه پرتردد کشور روزانه پاسخگوی ۴۰ هزار مسافر و مراجعه کننده است.

 مدیر کل فرودگاه‌های خراسان رضوی اظهار امیدواری کرد با همدلی و همکاری مستمر ارگان‌های مستقر در فرودگاه بتوان خدمات شایسته‌ای به هموطنان ارائه کرد.

ساختمان جدید پلیس فرودگاه‌های خراسان رضوی در مساحت پنج هزار متر مربع با هزینه ۵۵ میلیارد ریال در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به بهرداری رسید.
 
انتهای پیام//ا.س
 

بهره برداری از ساختمان جدید پلیس فرودگاه‌های خراسان رضوی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر