کد خبر: ۶۶۹۵۹۱۶
گروه : ورزشی
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا؛

سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان گفت: مسابقه زیبایی را در بازی‌های پاراآسیایی شاهد بودیم، اما به خاطر یک پوئن حساس دیدار را برابر تایلند واگذار کردیم.

همایون پور: در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا بخت با ما یار نبودبه گزارش خبرنگار اعزامی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، آذر همایون پور سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان پس از شکست تیم ملی برابر تایلند در بازی های پاراآسیایی اظهار داشت: بازی پایاپای و از همه نظر قشنگ و تماشایی بود، اما بخت با ما یار نبود. در لحظه‌های آخر توانستیم بازی را در دست بگیرم، اما متاسفانه در یک پوئن حساس بازی را واگذار کردیم.

وی افزود: ما حتی رو شوت‌های پنالتی لحظه آخر با بچه‌ها کار کرده بودیم و اینکه اگر ثانیه آخر توپی را عقب باشیم باید چه کاری انجام دهیم، اما متاسفانه بچه‌های ما اینقدر تجربه ندارند و نمی‌توانند عملکردی که به آن‌ها دیکته می‌شود را در زمین انجام دهند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان درخصوص دلایل شکست تبم ملی گفت: ما نتوانستیم در لحظه آخر امتیاز را به دست آوریم درحالیکه فرصت زیادی را در اختیار داشتیم و حتی از زمان هایمان مفید استفاده کنیم محقق نشد و ما با اختلاف یک امتیاز شکست خوردیم.

وی ادامه داد: شاگردانم هر آنچه در توانشان بود را در طبق اخلاص گذاشتند، اما متاسفانه بخت با ما یار نبود تا بتوانیم توپ‌هایی را که رها می‌کردیم وارد سبد کنیم و امتیاز کسب کنیم.

انتهای پیام/

نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر