کد خبر: ۶۶۹۶۵۱۲
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۹
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان:

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: تمام امکانات شرکت آبفای خوزستان برای ارائه خدمات مطلوب آب شرب بهداشتی بسته بندی به زائران اربعین حسینی در مرز‌های شلمچه و چذابه بسیج می‌شود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛ صادق حقیقی پور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان درباره اقدامات آبفا خوزستان در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی اظهار کرد: تمام امکانات شرکت آبفا خوزستان برای ارائه خدمات مطلوب آب شرب بهداشتی به زائران اربعین حسینی در مرز‌های شلمچه و چذابه بسیج می‌شود.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب خوزستان با پیش بینی تولید یک میلیون آب شرب با کیفیت لیوانی تمدیدات لازم را از روز‌های گذشته آغاز و تمام تلاش خود را برای تأمین آب مواکب و زائران حسینی به کار می‌گیرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: شرکت آبفا شهری و روستایی خوزستان و آبفا اهواز زیر نظر قرارگاه اربعین شرکت مهندسی آبفا کشور اقدامات تامین آب شرب سالم و دفع بهداشتی فاضلاب در خوزستان در دو مرز شلمچه و چذابه را برعهده دارد.

حقیقی پور با اشاره به تأمین آب شرب با کیفیت به زائران در مرز‌های شلمچه و چذابه گفت: شرکت آبفا خوزستان در حال تولید یک میلیون لیوان آب شرب سالم با Ec ۲۰۰ تا ۲۵۰ است که روزانه این کار توسط آب و فاضلاب شهری خوزستان انجام می‌شود و تا آخرین روز تردد زائران حسینی خدمات مطلوب ما ادامه دارد.

وی با اشاره به استقرار تانکر‌های آب در مرز‌ها ادامه داد: هشت دستگاه تانکر آب در دو مرز شلمچه و چذابه مستقر می‌شود که ۶ دستگاه آن در مرز شلمچه و دو دستگاه آن در مرز چذابه است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به تامین آب شرب در پایانه‌های مرزی بیان کرد: تمام آب شرب مصرفی مواکب در مرز چذابه از تاسیسات و آبگیر‌های اداره آب و فاضلاب شهری بستان و مرز خرمشهر از تأسیسات آبفا خرمشهر تأمین می‌شود.

حقیقی پور در پایان یادآور شد: آبفا خوزستان با هماهنگی سازمان آب و برق خوزستان وظیفه حمل و استقرار حمام‌های سیار و پیش ساخته را در مرز‌های شلچه و چذابه بر عهده داشته و مهمترین اولویت این شرکت رضایت کامل زائران ابا عبدالله الحسین (ع) در مسیر تردد است.

انتهای پیام/ی

 

تامین آب شرب مورد نیاز زائران حسینی

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر