کد خبر: ۶۶۹۶۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷

مسئول آموزش واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) کهگیلویه وبویراحمد ازتوانمندسازی 3580نفر از مددجویان کمیته امداداستان در آموزشگاه های فنی و حرفه ای خبرداد.

توانمندسازی 3580نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)کهگیلویه وبویراحمدمحمد علی پور مسئول آموزش واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) استان درگفت وگوبا خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج  گفت:کمیته امداد استان کهگیلیویه و بویراحمد در راستای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت خود و جامعه هدف در خصوص بالا بردن توان و مهارت فنی و حرفه ای آنان در نظر دارد در سال 1397 تعداد 3580 نفر از مددجویان و خانواده های آنان را با اعتباری بالغ بر نه میلیارد و نود میلیون ریال در رشته های مختلف فنی و حرفه ای آموزش دهد.

محمد علی پور همچنین در خصوص کاریابی برای جامعه هدف خود افزود:در بحث کاریابی برای جامعه هدف تعداد 450 نفر با اعتباری بالغ بریک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریال است.

وی در خصوص همکاری صاحبان مشاغل و کارفرمایان جهت جذب و به کارگیری خانواده های مددجویان کمیته امداد افزود:از صاحبان مشاغل و کارفرمایان عزیز جهت به کارگیری و جذب نیروی انسانی مورد نیاز مهارت دیده به ادارات کمیته امداد سراسر استان مراجعه کنند.

 مسئول آموزش واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) استان افزود:کارفرمایان به ازای به کارگیری مددجویان کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) از بسته های شویقی در این خصوص از جمله بسته تشویقی حق الزحمه کاریابی هر نفر تا مبلغ ده میلیون ریال و حق بیمه کارفرما تا سقف23 درصد حداقل حقوق اداره کار به مدت 2 تا 3 سال استفاده نماید.

انتهای پیام/د

توانمند سازی مدد جوان کمیته امداد امام خمینی (ره)

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر