کد خبر: ۶۶۹۶۶۴۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
فرمانده سپاه امام رضا(ع):

فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت:انقلاب اسلامی در مقابل دیکتاتوری نظامی ایستادگی کرده است.

آغاز دومین دوره آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه در مشهدبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا (ع) در مراسم افتتاحیه دومین دوره آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه با اشاره به ایستادگی انقلاب اسلامی در مقابل استکبار جهانی گفت: امروزه قدرت دفاعی انقلاب اسلامی تعیین کننده می‌باشد و در مقابل دیکتاتوری نظامی ایستادگی کرده و دیکتاتوری نظامی از بین رفته است.

وی با بیان اینکه دیکتاتوری اقتصادی راهم باید از بین ببریم، افزود: باید دیکتاتوری دلار را از سایه جامعه جهانی و بشریت برداریم که نیاز به مبارزه دارد.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) با اشاره به اینکه مبارزه با مذاکره خیلی فرق دارد، ادامه داد:چیزی که در مبارزه عاید می‌شود در مذاکره قطعا عاید نمی‌شود.
 
وی تصریح کرد: ما باید یک مبارزه اقتصادی گسترده و قوی با استکبار داشته باشیم ولو اینکه بر اساس فرمول‌های مادی، داشته هایمان کم است، اما مطمئن به اقتدار فرهنگی خود هستیم.

سردار نظری با بیان اینکه تحریم بعد زمانی ندارد، گفت: به دنبال تحریم عملیات شدید روانی صورت می گیرد که ما باید مراقبت کنیم تا تحت تاثیر عملیات روانی، استقامت خود را از دست ندهیم.

وی با اشاره به اینکه پیروزی نهایی از آن جبهه حق است، افزود: امروز دیکتاتوری نظام اقتصادی آمریکا و استکبار به دست خود دارد ساقط می‌شود و حاکمیت دلار بعنوان نهاد دولت افتصادی غرب در حال کاهش و زوال است.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) ادامه داد: باید به سه مؤلفه‌ی ارزیابی و تجزیه و تحلیل دشمن، شناسایی توان خود و شناسایی جغرافیاو محیطی که در تعارض با دشمن هستیم اشراف داشته باشیم که در این صورت در میدان تقابل اقتصادی موفق خواهیم شد.
 
 
حجت الاسلام رجائی پور سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد هم در این مراسم با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در خصوص حیات طیبه گفت: مقام معظم رهبری رفاه عدالت نشاط نشاط علم فناوری را جزوه حیات طیبه و حرکت به سمت حیات طیبه را تمام نشدنی دانستند .

وی افزود : دانشگاه ازاد اسلامی بمنظور عمل بخشیدن به رهنمود های مقام معظم رهبری و تربیت جوانان مومن و انقلابی و همچنین ارتقاء بصیرت سیاسی و دینی دانشجویان این دوره را برگزار کرده است .

حجت الاسلام رجائی پور با بیان هدف برگزاری این دوره ادامه داد : هدف ما تحقق بخشیدن به مصداقی از شجره طیبه است .

وی گفت: اولین دوره این جلسات در نجف اباد اصفهان و دومین دوره ان در خراسان رضوی و دانشجویان خراسان رضوی شمالی و جنوبی تا تاریخ 26 مهرماه در حال برگزاری است .

حجت الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور هم در این در ادامه این نشست گفت: هر کسی باید یک مهارت داشته باشد ، کسی که لیسانس یا دیپلم دارد باید یک مهارتی داشته باشد .

وی افزود : کسی که مهارت ندارد شغل ندارد و نداشتن شغل به بی پولی، ازدواج نکردن، نداشتن فرزند و بی مسکنی منجر می شود .

حجت الاسلام قرائتی با اشاره به دعای حول حالنا ادامه داد: باید اهل تحول باشید و ببینید که نقش شما در خودتون ، همسایه، دفاع از انقلاب، در تحصیل و .. چیست؟ گاهی باید از یک چیزی مثل شهوت،خواب، شکم بگذرید تا به جایی برسید.

 

انتهای پیام//ف.ش
 

به دنبال تحریم عملیات شدید روانی صورت می گیرد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر