کد خبر: ۶۶۹۶۸۶۹
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری زنجان خبر داد؛

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری زنجان گفت: اولین نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند از 6 تا 9 آذرماه سال جاری و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمایشگاه کاسپین زنجان برگزار خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند در زنجان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛ به نقل از روابط عمومی ،پریسا فتحعلی‌بیگلو در جلسه هماهنگی برگزاری اولین نمایشگاه شهر هوشمند در زنجان با یادآوری اینکه تبدیل شدن استان زنجان به قطب برق، الکترونیک و آی‌تی از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان در سال 1393 است، اظهار کرد: دستیابی به توسعه پایدار، نیازمند منابع است که تبدیل استان به عنوان قطب برق، الکترونیک و آی‌تی با همین هدف طرح گردیده و تاکنون نیز اقدامات فراوانی برای تحقق این امر، صورت گرفته است.


وی با بیان اینکه زنجان به عنوان یکی از کاندیداهای شهر پیشرو در میان شهرهای عضو اکو نیز مطرح شده است، افزود: نمایشگاه شهر هوشمند در این راستا هم می تواند راهگشا باشد.


فتحعلی‌بیگلو با بیان اینکه شرکت «هاناماد» مجری برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند در زنجان است، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در 3 بخش استانی، فرااستانی و بین‌المللی برگزار خواهد شد.


مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری زنجان برگزاری نمایشگاه الکامپ را نیز در راستای دستیابی به توسعه پایدار عنوان کرد و گفت: در برگزاری نمایشگاه الکامپ، نیازی به حضور دستگاه‌های اجرایی نبود اما به دلیل مشکلات موجود در بخش خصوصی، در راستای تحقق برنامه‌های تبدیل زنجان به قطب آی‌تی و اکو این نمایشگاه با حضور دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.


وی تاکید کرد: ضروری است تمام دستگاه‌های اجرایی و فعالین بخش خصوصی برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد بزرگ، همکاری لازم را با مجری نمایشگاه داشته باشند و ضمن در اختیار قرار دادن امکانات موجود نسبت به اطلاع‌رسانی گسترده در جهت حضور حداکثری بازدیدکنندگان اقدام نمایند.

انتهای پیام/ن

نمایشگاه شهر هوشمند در زنجان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر