کد خبر: ۶۶۹۶۹۹۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: سیاست شرکت نمایشگاه‌ها در سال آینده واگذاری برگزاری نمایشگاه‌های استان به بخش خصوصی است.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،علی یارمحمدیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: از ابتدای سال جاری تاکنون به رغم شرایط سخت اقتصادی و تلاطم بازار ارزی، ۲۵ عنوان نمایشگاه در استان اصفهان  برگزار شده است.

وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه علاه بر رونق بخشی به کسب و کار، می تواند امید بخش فعالان هر صنف باشد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با بیان اینکه سیاست شرکت نمایشگاه‌ها در سال آینده واگذاری برگزاری نمایشگاه‌های استان به بخش خصوصی است، افزود: در این راستا برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده و از اول سال ۹۸ نمایشگاه‌ها توسط بخش خصوصی برگزار می شود که امیدواریم این تغییر رویکرد باعث توسعه اقتصادی و توسعه صنعت نمایشگاهی استان باشد.
وی با اشاره به بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی اتوکام اصفهان (کامپیوتر و اتوماسیون اداری، مخابرات، استارتاپ) در اصفهان گفت: این نمایشگاه در روزهای ۲۱ تا ۲۵ آبان‌ماه امسال از ساعت ۱۵ تا ۲۲ در اصفهان برگزار می‌شود.

یارمحمدیان افزود: با توجه به حضور شرکت‌های معتبر حوزه IT در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی اتوکام اصفهان، این نمایشگاه از جایگاه بسیار خوبی در کشور برخوردار است.

وی با بیان اینکه بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی اتوکام اصفهان یکی از باسابقه‌ترین نمایشگاه‌های این استان و حتی کشور به شمار می‌رود، تصریح کرد: این نمایشگاه جزو پرمخاطب‌ترین نمایشگاه‌های سالانه شناخته می‌شود و استمرار و نظم در برگزاری آن، یکی از مهم‌ترین شاخص‌های این نمایشگاه بوده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با بیان اینکه به دلیل حضور شرکت‌های معتبر و توانمند حوزه IT در اصفهان، این نمایشگاه از جایگاه مناسبی در کشور برخوردار است، افزود: حمایت مسئولان و متولیان امر از این نمایشگاه را نیز می‌توان در افزایش و اعتبار آن مؤثر دانست.

یارمحمدیان خاطرنشان کرد: کیفیت حضور شرکت‌ها، رویدادها و برنامه‌های جانبی این نمایشگاه که ابعاد علمی نمایشگاه را تقویت می کند و همکاری شرکت نمایشگاه‌های اصفهان با سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان به عنوان نهاد تخصصی این حوزه نیز از دیگر دلایل موفقیت این نمایشگاه به شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه نگاه غیرتجاری به نمایشگاه اتوکام را می‌توان از دیگر عوامل مهم موفقیت این نمایشگاه دانست، گفت: این نگاه غیرتجاری باعث شده کیفیت رویدادهای جانبی و علمی نمایشگاه ارتقاء یابد و در انتخاب مشارکت‌کنندگان نیز دقت نظر خاصی اعمال شود.

یارمحمدیان اظهارکرد: در این نمایشگاه، موضوعات مرتبط با تولیدات داخلی و توجه به فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات داخل کشور بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

 

انتهای پیام/م

نشست خبری مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر