کد خبر: ۶۶۹۶۹۹۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم عنوان کرد؛

موسوی گفت:مؤلفه های زیست محیطی در مدیریت شهری هنوز شناخته شده نیست و این معضل باید هرچه بیشتر مورد توجه قرار گرفته و با برنامه ریزی و اقدامات درست جبران شود.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛سیدرضا موسوی مشکینی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم درجلسه جمع بندی سلسله نشست های «قم،عش آل محمد(ص)»گفت:با پررنگ شدن بحران های زیست محیطی در سال های اخیر، مسأله حفاظت از محیط زیست در میان مردم و مسئولان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه محیط زیست واژه عامی است که بسیاری از ابعاد فردی و اجتماعی زندگی ما را دربرمی گیرد،عنوان کرد: متأسفانه مدیریت شهری در شهرهای کشورمان، آنگونه که باید و شاید به مسأله محیط زیست توجه نداشته است و در شهر مقدس قم نیز غفلت مسئولان از این مسأله حساس و حیاتی کاملا مشهود است.

وی با بیان اینکه کلانشهر قم در ابعاد مختلف بسیار متراکم شده و دارای محیط زیست شکننده ای است،بیان کرد: با وجود مهاجرت گسترده و تنوع قومیتی در شهر مقدس قم، مسئولان باید هرچه بیشتر برای جلب مشارکت و حضور مؤثر شهروندان در حفظ و حراست از محیط زیست تلاش کنند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به استقرار واحدهای صنعتی آلاینده پیرامون شهر قم، تخریب باغات درون شهری و آشفتگی مبلمان شهری،یادآورشد: مؤلفه های زیست محیطی در مدیریت شهری هنوز شناخته شده نیست و این معضل باید هرچه بیشتر مورد توجه قرار گرفته و با برنامه ریزی و اقدامات درست جبران شود.

انتهای پیام/ح

مؤلفه های زیست محیطی در مدیریت شهری قم مورد توجه قرار بگیرد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر