کد خبر: ۶۶۹۷۱۶۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

بسته حمایتی غذائی در بین خانواده‌های زندانیان مراغه توزیع شد.

توزیع بسته حمایتی غذائی در بین خانواده های زندانیان مراغهبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛  نقیبی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه با اشاره به حمایت مادی و معنوی از خانواده‌های زیرپوشش این انجمن گفت: سری ششم بسته حمایتی در بین خانواده‌های زندانیان این شهرستان توزیع شد.

وی افزود: این بسته حمایتی شامل برنج، خرما، روغن، حبوبات، رب گوجه فرنگی و ماکارونی به ارزش ۷۹۷ میلیون ریال و با مشارکت خیران در بین ۴۵۰ خانواده زیرپوشش توزیع شد.

وی همچنین از تلاش این انجمن برای فراهم کردن زمینه آزادی زندانیان خبرداد و اضافه کرد: از ابتدای سال تاکنون ۵۱ نفر از زندانیان با حمایت خیران این شهرستان آزاد شدند.

وی از آمادگی این انجمن برای دریافت کمک‌های خیران در حمایت از خانواده‌های نیازمند زیرپوشش این انجمن خبرداد و افزود: شماره حساب بانکی این انجمن به شماره ۰۱۰۶۲۶۹۳۹۱۰۰۴ نزد بانک ملی و شماره حساب بانکی ۱۰۲۱۸۱۸۴۲۱۰۰۰۰۱ نزد بانک اقتصاد نوین آماده دریافت کمک‌های مردمی و خیران ست.

۴۵۰خانوداه زندانیان شهرستان‌های مراغه و عجب شیر و تعدادی از خانواده‌های زندانیان سایر شهر‌های کشور که در زندان مراغه هستند از کمک‌ها و مساعدت‌های انجمن حمایت از زندانیان مراغه برخوردارند.

 

انتهای پیام/ش

۴۵۰خانوداه زندانی شهرستان‌های مراغه و عجب شیر تحت پوشش انجمن  حمایت از زندانیان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر