کد خبر: ۶۶۹۷۳۲۵
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
تابش به باشگاه خبرنگاران جوان پاسخ داد؛

عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار شرایط ادغام بانک‌های نظامی در بانک سپه را تشریح کرد.

ئئئمحمدرضا تابش عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به ادغام بانک‌های نظامی در غالب بانک سپه گفت: عزم و اراده مقام معظم رهبری را در وهله اول می‌ستایم که با دستور ایشان ادغام بانک‌‌های نظامی در بانک سپه آغاز شد.

وی تصریح کرد: فرماندهی کل قوا با رئیس جمهور و بانک مرکزی درباره این موضوع جلساتی را تشکیل دادند و کلیه توافقات خود را در این مورد به شورای پول و اعتبار ارسال کردند، این شورا هم نقطه نظراتش را نسبت به این موضوع به ستاد هماهنگی اقتصادی سران قوا ارجاع داد.

نماینده مردم اردکان در مجلس با بیان اینکه ادغام بانک‌های نظامی در غالب بانک سپه اقدام بسیار شایسته‌ای است، اظهار کرد: درباره پرداخت مطالبات مردم، سود و زیان‌های آنها از این بانک‌ها و همچنین تعدیل نیروهای شاغل در بانک‌های مختلف نظامی باید تمهیدات لازم اندیشیده شود تا توافقات نهایی میان دولت و ستاد کل نیروهای مسلح انجام شود.

تابش تاکید کرد: اگر این دو موضوع هرچه زودتر حل شود، شاهد اجرایی شدن ادغام بانک‌های نظامی خواهیم بود و این موضوع می‌تواند در بانک‌ها و اقتصاد کشور اثرگذار باشد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر