کد خبر: ۶۶۹۷۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کرد؛

سید عباس صالحی گفت: رویکرد رسانه‌ای ما باید برای نمایشگاه قرآن مشخص شود چرا که نیازمند ارتباط گسترده با رسانه هستیم.

نیازمند ارتباط گسترده‌تر بین صدا و سیما و نمایشگاه قرآن هستیمبه گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه نمایشگاه قرآن یک تابلوی آبرومند برای جامعه قرآنی است، اظهار داشت: این نمایشگاه باید در شان جامعه قرآنی برگزار شود از این رو مجموعه پیشنهادها درباره نمایشگاه قرآن باید در راستای برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه بعدی قرآن کریم جدی گرفته شود.

وی ادامه داد: با پایان نمایشگاه قرآن کریم باید یک‌ دبیرخانه دائمی در طی سال فعالیت کند تا بتواند در راستای برگزاری بهتر نمایشگاه در دوره بعدی تمام زوایا را بررسی کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد:در برگزاری نمایشگاه قرآن کریم باید اصالت، سیاست، رویکرد و مشارکت‌ها را به شکل حداکثری مورد بهره‌برداری قرار دهیم.

وی افزود: نمایشگاه قرآن تنها متعلق به معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیست بلکه باید با این نگاه که نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران با مشارکت ملی برگزار می‌شود گامی به سوی برگزاری این نمایشگاه برداریم و هرسال برهمین اساس و با یک تراز بهتری مسابقات را برگزار کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره رویکرد رسانه‌ای نسبت به نمایشگاه قرآن و تعامل هرچه بهتر صدا و سیما با برگزار کنندگان این رویداد قرآنی گفت: رویکرد رسانه‌ای ما باید برای نمایشگاه قرآن مشخص شود در اصل ارتباط رسانه و نمایشگاه باید به صورت عام و‌ گسترده رخ دهد.

صالحی گفت: نسبت این نمایشگاه با رسانه باید عمیق باشد و ‌در حال حاضر این نسبت محدود است به این ترتیب فضای ارتباط رسانه و نمایشگاه باید جدی‌تر برقرار شود.

انتهای پیام/

 ضرورت راه‌اندازی دبیر‌خانه دائمی نمایشگاه قرآن

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر