کد خبر: ۶۶۹۷۶۳۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای و کشف ۱۸ فقره سرقت در این شهرستان با تلاش ماموران انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه حسین براری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت : ماموران انتظامی شهرستان پس از وقوع چند فقره سرقت دوچرخه و تلفن همراه که با شگرد‌های مشابه انجام می‌شد، شناسایی سارقان را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان به واسطه انجام اقدامات اطلاعاتی و شگرد‌های خاص پلیسی توانستند ۲ نفر سارق حرفه‌ای را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های مقدماتی به ۱۸ فقره سرقت شامل ۱۰ فقره سرقت تلفن همراه و ۸ فقره سرقت دوچرخه اعتراف کردند.

سرهنگ براری عنوان کرد: پس از تشکیل پرونده متهمین به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شده است.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه سارقان دستگیر شده از متهمان سابقه دار و حرفه‌ای هستند احتمال می‌رود تعداد سرقت‌های صورت گرفته بیش از اعترافات اولیه باشد، لذا بازجویی‌های فنی و تخصصی از آن‌ها ادامه دارد

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از کشف ۱۷ فقره سرقت و دستگیری ۱۳ نفر سارق و مالخر درنتیجه طرح عملیاتی مبارزه با سارقان منزل، مغازه و اماکن عمومی خبر داد.

محمد رضا امیری گفت : با تلاش کاراگاهان پلیس آگاهی ۷ فقره سرقت از منزل، ۶ فقره سرقت از اماکن، ۳۴ فقره سرقت از مغازه و یک فقره سرقت خودرو کشف شد.

وی ادامه داد: در این راستا ۷ سارق منزل، مغازه و اماکن عمومی و خصوصی، ۲ سارق خودرو و ۴ نفر از مالخران اموال سرقتی نیز دستگیر شدند.

سرهنگ امیری خاطرنشان کرد: سارقان و مالخران دستگیر شده برای صدور احکام مناسب تحویل مراجع قضائی شدند.

 

 

انتهای پیام/د

کشف ۱۷ فقره سرقت و دستگیری ۱۳ نفر سارق در کرمانشاه

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر