کد خبر: ۶۷۲۴۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
حجت‌الاسلام ابراهیمی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عضو جامعه روحانیت مبارز درباره تحریم‌های جدید آمریکا گفت: آمریکا هرکاری که می‌توانسته تاکنون انجام داده و دیگر توانی ندارد.

تهدیدهای آمریکا علیه ایران طبل توخالی است/آینده روشن ایران دشمنان را ناامید خواهد کردحجت‌الاسلام حسین ابراهیمی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد تحریم‌های آمریکا علیه ایران گفت: بنده معتقدم آمریکا هرکاری که می‌توانست انجام داده و دیگر کاری نمی‌تواند انجام دهد و آمریکا نیز اگر بخواهد با ما وارد جنگ شود، دیگر توان این را ندارد.

وی با بیان اینکه امروز ایران اقتدار و قدرت دارد و آمریکا اکنون دچار مشکلات زیادی است، خاطرنشان کرد: اکنون بدهی‌های آمریکا آنقدر زیاد است که قابل پرداخت نیست و عملا در شرایط فعلی، کشور هم‌پیمانی با آمریکا نمانده است و آنان کاری کرده‌اند که تمام دوستان خود را از دست داده‌اند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهدیدهای آمریکا علیه ایران طبل توخالی خواند و تصریح کرد: آمریکایی‌ها توان کار دیگری ندارند و تمام کارها را قبلا انجام داده و به جایی نرسیده و نخواهند رسید، ایران می‌تواند از خودش حفاظت کند.

ابراهیمی در خصوص ادعای آمریکایی‌ها در مورد صلح آمیزنبودن انرژی صلح آمیز هسته‌ای ایران اظهار کرد: ما هیچ وقت نیت رسیدن به سلاح هسته‌ای نداشتیم و این مسئله  را شرعا را حرام می‌دانیم لذا چنین اراده‌ای از ابتدا در ایران نبوده است، اما به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای در چارچوب برجام تا وقتی که هم پیمانان به تعهداتشان پایبند باشند، عمل می‌کنیم.

وی در مورد مقاومت ایرانیان در مقابل تحریم‌های ظالمانه آمریکا خاطرنشان کرد: بنده معتقد هستم مقاومت ایرانی‌ها در همه صحنه‌ها در جهان بی نظیر است و چنین مقاومتی را اگر ملتی داشته باشد هم می‌توانند نفتش را صادر کند و هم می‌تواند صنعتش را فعال کند و هم می‌تواند به جایی برسد که دشمن پیشرفتش را با حسرت نگاه کند.

حجت‌الاسلام ابراهیمی در پایان تصریح کرد: من معتقدم آینده ایران به قدری روشن و امیدوار کننده است که دوستان تعجب خواهند کر و دشمنان به طور کلی ناامید خواهند شد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر