کد خبر: ۶۷۲۵۴۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
طی حکمی از سوی ریاست بنیاد مستضعفان؛

رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی سعید شاهسواری به سمت مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آزادراه تهران شمال منصوب شد.

مدیر عامل شرکت آزادراه تهران شمال منصوب شد/ انتصاب چندین مدیرعامل در بنیاد مستضعفانبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی سعید شاهسواری به سمت مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران شمال به مدت دو سال منصوب شد.

در بخشی از حکم سعید شاهسواری آمده است:

انتظار می‌رود با توکل به خداوند متعال و با استفاده از همفکری اعضای محترم هیئت مدیره و هماهنگی با وزارت راه و شهرسازی و سایر دستگاه‌های ذیربط در انجام این پروژه ملی و فراهم شدن زمینه برای بهره برداری از آزادراه تهران شمال موفق و موید باشید.

اعضای جدید کمیسیون بررسی اقتصادی بنیاد مستضعفان منصوب شدند.

 همچنین محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان با احکام جداگانه‌ای ناصر حمیدی‌خواه و سعید شاهسواری را به سمت عضو کمیسیون اقتصادی (ستاد برنامه) بنیاد مستضعفان منصوب کرد.

محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان با احکام جداگانه‌ای ناصر حمیدی‌خواه و سعید شاهسواری را به سمت عضو کمیسیون اقتصادی (ستاد برنامه) بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به مدت دو سال منصوب کرد.

سرپرستان معاونت توسعه خدمات و معاونت امور توسعه و فناوری بنیاد مستضعفان منصوب شدند

محمد سعیدی‌کیا طی احکامی، خسرو مختاری را به سمت سرپرست معاونت امور توسعه و فناوری و حمید عسکری بشکانی به سمت سرپرست معاونت توسعه خدمات بنیاد مستضعفان منصوب شدند.

 سعیدی‌کیا طی احکامی، خسرو مختاری را با حفظ سمت قبلی، به سمت سرپرست معاونت امور توسعه و فناوری و حمید عسکری بشکانی را با حفظ سمت قبلی، به سمت سرپرست معاونت توسعه خدمات بنیاد مستضعفان منصوب شدند.

همچنین سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی ناصر حمیدی‌خواه را به سمت مدیر عامل و عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی موزه‌های بنیاد به مدت دو سال منصوب کرد.

در بخشی از حکم ناصر حمیدی‌خواه آمده است:

انتظار می‌رود با استفاده از همفکری و همکاری متخصصین، مدیران و کارکنان محترم این موسسه به منظور حفظ مناسب اشیاء موزه‌ایی و بهره برداری از آن‌ها در جهت رشد فرهنگی کشور موفق باشید.

 انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر