کد خبر: ۶۷۲۵۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
فرمانده نیروی هوایی ارتش در بیرجند:

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی چهل سال است که در تحریم قرار دارد و هیچ چشم داشتی به بیرون ندارد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، گفت :تحریم ها برای ما برکت بوده و ما را به توانمندی رسانده است.

وی با بیان اینکه بر اساس برآوردی که از تهدیدات دشمن داریم آمایش سرزمینی خود را شکل داده ایم، افزود: نیروی هوایی فعالیت خود را در شرق کشور افزایش داده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اینکه نیروهای هوایی به دلیل تحرک زیادی که دارند باید در پایگاه های مستقر مناطق وسیعی را پوشش دهند، گفت: پشتیبانی لازم از نیروهای زمینی و تامین امنیت در کشور جزء اولویت های اول نیروی هوایی است.

وی با بیان اینکه نیروی هوایی بر حسب وظیفه تامین امنیت مردم منطقه را بر عهده دارد، عنوان کرد: نیروی هوایی یکی از نیروهای پشتیبان است که با امام راحل (ره) بیعت کرده است.

نصیرزاده با اشاره به اینکه نیروی هوایی در شش ماه نخست جنگ توانست به تنهایی در برابر تهاجم دشمن ایستادگی کند، بیان کرد: خنثی کردن تمامی تهدیدات دشمن از دیگر دستاوردهای نیروی هوایی در ابتدای جنگ تحمیلی بوده به گونه ای که اقتصاد جنگ عراق را از کار انداخت و باعث کند شدن حرکت آن ها شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیروی هوایی برحسب وظیفه در همه رویداد ها حضور فعال دارد، اظهار داشت: وظیفه اصلی نیروهای نظامی و هوایی خدمت خالصانه به مردم است و در هر جایی که استقرار داشته باشیم هدفی جز خدمت به مردم نداریم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اینکه نیروی هوایی چهل سال است که در تحریم قرار دارد و هیچ چشم داشتی به بیرون ندارد، افزود: تحریم های دشمن در واقع برای ما برکت بوده چراکه ما را به توانمندی های زیادی رسانده است.

وی با بیان اینکه در خصوص ساخت صنایع هواپیمایی یک فروند هواپیما به نام کوثر به پرواز درآمد و به ناوگان هوایی پیوسته است، گفت: خوشبختانه جار و جنجال های اخیر دشمن هیچ تاثیری بر توانمندی های نیروهای نظامی خصوصا نیروی هوایی نداشته است.

انتهای پیام/ک

سفر فرمانده نیروی هوایی ارتش به بیرجند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر