کد خبر: ۶۷۲۶۳۵۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم خبر داد؛

نظرپور گفت: آذرماه قسط سوم پاداش پایان سال ۹۶ خدمت اعضای هیئت علمی و کارکنان غیر هیئت علمی دانشگاه‌ها پرداخت می‌شود.

آذر ماه پرداخت قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی و کارکنان آموزش عالی سال ۹۶به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در جلسه شورای معاونان وزارت علوم اعلام کرد: این پرداخت شامل بازنشستگان روزهای پایانی سال ۱۳۹۶ بوده که قسط سوم آن در حدود ۷۱۰ میلیارد ریال تامین اعتبار شده و انشاءالله در آذر ماه مستقیماً به حساب این افراد واریز می شود.

وی افزود: پرداخت اولیه پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش عالی در سال ۱۳۹۶ حدود ۱۴,۰۰۰ میلیارد ریال بود که هفته گذشته به حساب آنان واریز شد.

نظر پور همچنین گفت: باقیمانده پاداش پایان خدمت بازنشستگان اعضای هیئت علمی و کارکنان آموزش عالی در سال ۱۳۹۵ به میزان حدوداً ۵۱۰ میلیارد ریال به حساب دانشگاه ها واریز شده است. در این خصوص، انتظار می رود که دانشگاه ها هر چه سریع تر نسبت به واریز این مبلغ به حساب بازنشستگان اقدام نمایند.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری تصریح کرد:در این میان، با پیگیری های انجام شده و مساعدت سازمان برنامه و بودجه کشور، پاداش پایان خدمت ۱۸۰ نفر از بازنشستگان سال ۱۳۹۶ دانشگاه فنی و حرفه ای نیز به مبلغ ۲۱۴/۶۰۵/۱۸۹/۰۱۳ ریال به صورت یک‌جا و طی یک پرداخت به حساب این افراد واریز شده است.

انتهای پیام/

پرداخت قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیئت علمی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر