کد خبر: ۶۷۳۱۷۱۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۱
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۱
کد خبر : ۶۷۳۱۷۱۶

بازیکن تیم ملی فوتبال امید کشورمان گفت:مشخص نیست چه زمانی به تیم استقلال بازخواهم گشت اما برای حضور در تیم شارلوا نیز تلاش خوبی خواهم کرد.

نورافکن:هیچ چیز  درباره با بازگشتم به تیم استقلال مشخص نیست/برای ماندن در شارلوا تلاش خواهم کردبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  امید نورافکن بازیکن تیم ملی فوتبال امید کشورمان پس از حضور  در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر ترینداد و توباگو گفت:فکر نمی کنم مشکلی میان 2تیم بزرگسال و امید کشورمان وجود داشته باشد و امروز نیز برای حمایت از بازیکنان این تیم به ورزشگاه آزادی آمده ایم .امیدوارم در بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان بتوانند پیروز میدان شوند و نتایج خوبی را در جام ملت های فوتبال آسیا 2019  نیز کسب کنند.

نورافکن درباره با تیم ملی امید گفت:ما در تیم ملی امید دارای برنامه های خاصی هستیم و جلسات آموزشی نیز برای ما تدارک دیده شده است.پس از برگزاری این جلسات و تمرین ها در چارچوب دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی فوتبال امید عمان خواهیم رفت  و این دیدار می تواند کمک خوبی به تیم ملی کشورمان کند.

بازیکن تیم شارلوا بلژیک درباره با بازگشت احتمالی اش به تیم استقلال گفت:هنوز هیچ چیزی درباره با بازگشتم به تیم استقلال مشخص نیست و نزدیک به 2 ماه تا نقل و انتقالات نیم فصل زمستانی نیز باقی مانده است و بی شک می توانم تصمیم خوبی را برای آینده فوتبال خود بگیرم.در حال حاضر نیز به دنبال آن هستم  تا به خوبی تمرین کرده و جایگاه خوبی را در ترکیب تیم شارلوا بلژیک به دست آورم.

نورافکن ادامه داد: فوتبال اروپا با ایران تفاوت دارد و ما بازیکنانی که از ایران راهی کشور های اروپایی می شویم باید با صبر و تلاش در ترکیب این تیم ها حضور یابیم.بی شک انتقالمان به تیم های بزرگ اروپایی نیز مستلزم فعالیت خوبمان خواهد بود.

نورافکن همچنین درباره با همکاری احتمالی خود با علیرضا منصوریان سرمربی جدید تیم ذوب آهن گفت:علی منصوریان بر گردن من حق دارد و امیدوارم در تیم ذوب آهن موفق باشد.درباره با همکاری با منصوریان  نیز باید بگویم شرایط من با زمان حضورم در استقلال تفاوت دارد .


بیشتر بخوانید:

واکنش بازیکن استقلال به الگوی پرسپولیسی اش در فوتبال

تیم ملی فوتبال ایران ۱ - ۰ ترینیداد توباگو/ پیروزی نزدیک شاگردان کی روش در آخرین بازی دوستانه خانگی قبل از جام ملت ها

کرانچار:گروه آسانی وجود ندارد، عراق رقیب اصلی ماست


انتهای پیام/

اظهارات امید نورافکن درباره با دیدار تیم ملی فوتبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر