کد خبر: ۶۷۳۳۱۴۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳

تصاویری از حضور خبرنگار صدا و سیما در ایتالیا در دوران جنگ تحمیلی را مشاهده می‌کنید.

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، حمید معصومی‌نژاد خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا که سال‌هاست از رم و شهر‌های مختلف این کشور برای رسانه ملی خبر تهیه می‌کند در صفحه اجتماعی‌اش در اینستاگرام فیلمی منتشر کرده است که عکس‌هایی از حضورش در جبهه سوسنگرد در آن وجود دارد.

وی در اینستاگرام نوشته است: شهر سوسنگرد یکی از شهر‌هایی است که در همان روز‌های آغازین حمله رژیم صدام به ایران، مورد تهاجم ارتش بعثی قرار گرفت. امروز سالگرد شکست محاصره سوسنگرد است. من هم در آن زمان افتخار داشتم تا در کنار رزمندگان سپاه، ارتش و نیرو‌های مردمی باشم.

معصومی‌نژاد در توضیح این عکس‌ها به خبرنگار گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان گفت: این عکس‌ها متعلق به روز‌های اول تهاجم ارتش بعثی عراق به سوسنگرد است و تازه پل را زده بودند. همان پلی که در تصویر می‌بینید.

تصاویر دیده نشده از حضور حمید معصومی نژاد در عملیات آزادسازی سوسنگرد

وی افزود: همان‌طور که می‌بینید ما فقط چهار نفر هستیم. من به همراه یک سپاهی و دو نفر هم اگر اشتباه نکنم بسیجی هستند.

خبرنگار صدا و سیما در رم گفت: در نزدیکی پل سوسنگرد عراقی‌ها با دو بالگرد به ما حمله کردند، من حتی خلبان‌ها را که به طرف ما بمب شلیک می‌کردند، می‌دیدم. ما درحاشیه جاده که سراشیبی داشت سنگر گرفته بودیم. بعثی‌ها دو بالگرد داشتند و سه تانک را حمایت می‌کردند. واقعا روز‌های باور نکردنی بود.

تصاویر دیده نشده از حضور حمید معصومی نژاد در عملیات آزادسازی سوسنگرد

معصومی‌نژاد ادامه داد: در این عملیات به ما آسیبی نرسید تازه ما با این که فقط با خود یک تفنگ و چند نارنجک داشتیم توانستیم یک تانکشان را هم بگیریم، البته حدود پنج نفر دیگر هم به کمک ما آمده بودند.

خبرنگار رسانه ملی در ایتالیا گفت: ما همواره با اسیران عراقی برخورد خوبی داشتیم و هر بار هم که در محل کارزار با اجساد سربازان عراقی روبرو می‌شدیم، بدون آنکه حتی چیزی از جیب‌های آن‌ها به عنوان غنیمت جنگی برداریم، با احترام خاکشان می‌کردیم.


بیشتر بخوانید: عکسی زیرخاکی از حمید معصومی نژاد در جنگ تحمیلی + فیلم


انتهای پیام/

گفت و گو از محمد امیرحسینی

عکس‌هایی از حضور حمید معصومی‌ نژاد در دفاع مقدس + فیلم

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر