کد خبر: ۶۷۳۳۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
آذری جهرمی عنوان کرد:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه هماهنگی با مدیران پیشکسوت حوزه ارتباطات گفت: با بزرگداشت، بزرگان مان بزرگ می شویم و با ارتباط بی واسطه با پیشکسوتان، تاریخ شفاهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تهیه، تدوین و تبدیل به مستندات قابل استفاده خواهد شد.

تاریخ شفاهی وزارتخانه خون دلهایی است که طی چهل سال گذشته برای برقراری ارتباطات کشیده شده استبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه هماهنگی با مدیران پیشکسوت حوزه ارتباطات که برای تهیه و تدوین تاریخ شفاهی برگزار شد، با اشاره به فرهنگ ناپسند محکوم کردن اقدامات پیشینیان در هر دوره مدیریتی، گفت: با بزرگداشت، بزرگان مان بزرگ می شویم بنابراین باتوجه به دغدغه ای که از قبل داشتم و اقدامات ارزنده در گذشته، قرار شد تاریخ شفاهی وزارت ارتباطات با ارتباط بی واسطه با پیشکستوان تهیه، تدوین، منتشر و تبدیل به مستندات قابل استفاده شود تا آیندگان مطلع شوند که چه تلخی ها و سختی هایی در این چهل سال انقلاب و حتی قبل از آن کشیده و چشیده شده است.

وی با بیان اینکه گزارش خیلی از دستاوردها با رفتن آدم ها از دست رفته است، افزود: امیدوارم این اقدام برای مردم و آیندگان به یادگار بماند.
آذری جهرمی با تشکر از مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات به خاطر اهتمام به تهیه و تدوین فرهنگ شفاهی این وزارتخانه، اظهار کرد: در زمانه ای قرار داریم که مدیریت در حال تحول است و نسل اول و دوم انقلاب در حال واگذاری مسوولیت ها به نسل سوم هستند بنابراین باید پلی برای انتقال تجربیات وجود داشته باشد که تدوین تاریخ و ساده سازی آن از این بابت ضروری به نظر می رسد.
 
عضو کابینه دولت تدبیر و امید درباره تغییراتی که در حوزه های ماموریتی ایجاد شده، تصریح کرد: امروز کل بازار شرکت ملی پست با همه نیروی انسانی و تجهیزاتی که در سراسر کشور دارد 800 میلیارد تومان در سال است درحالیکه یکی از شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل شهر تهران فعالیت می کند با مدل تجاری خود سالانه بازار 2 میلیارد دلاری  در اختیار دارد و دنبال گسترش آن نیز هست.

وزیر ارتباطات با اشاره به خلاقیت ها و اقداماتی که در دوره های گذشته انجام شده است، گفت: خلاقیت ها و اقداماتی  در گذشته اجرا گذاشته شده و تحولاتی رخ داده است اما اکنون باید با توجه به شرایط و جایگاه کنونی با رویکرد جدید برنامه ریزی و اقدام کرد.
 
وی رشد فرودگاه پیام را وابسته به رشد پست دانست و افزود: با مسافری کردن فرودگاه پیام قصد داریم این فرودگاه را از ضرردهی خارج کنیم.
 
عضو کابینه دولت دوازدهم با اشاره به ضرورت بازنگری در اقدامات و ماموریت ها تصریح کرد: قدیمی ها کاشتند، داشتند و برداشتند و ما نیز همین کار را بکنیم تا آثار مفیدی آیندگان به یادگار باقی بماند.
 
بر اساس این گزارش، جلسه هم اندیشی مدیران دوره وزارت مهندس غرضی با هدف آغاز تهیه و تدوین تاریخ شفاهی وزارت ارتباطات در دوره مذکور، امروز در مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه برگزار شد.
 
انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر