کد خبر: ۶۷۳۵۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
معاون صدا در آیین تکریم و معارفه مدیر رادیو معارف:

در جلسه شورای مدیران معاونت صدا، آیین تودیع و معارفه مدیر رادیو معارف در سالن جلسات برگزار شد.

بالاترین افتخار برای رادیو معارف، حمایت علما و مراجع دینی از این رسانه استبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی معاونت صدا؛ در جلسه شورای مدیران معاونت صدا، آیین تودیع و معارفه مدیر رادیو معارف در سالن جلسات برگزار شد.

دکتر شاه‌آبادی با اشاره به گردن نهادن به قانون بازنشستگی گفت: مجبوریم به این قانون گردن نهیم که کسی رادیو را متهم به این مورد نکند که از قانون سر پیچی می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم فاصله‌ای که با بازنشستگی آقای تونه‌ای صورت می‌گیرد، فقط فاصله‌ای صرفا اداری باشد و همچنان رادیو معارف بتواند به نحو مقتضی از قلم، دانش و تجارب ایشان بهره ببرد.

شاه‌آبادی در بخش دیگر سخنانش ضمن خیر مقدم به مسعود کاویانی سرپرست جدید رادیو معارف، گفت: ایشان یار و همکار فداکاری برای آقای تونه‌ای بودند که امیدوارم در دوره مسئولیت ایشان چنانچه ضعف و کاستی بود، جبران و کار‌های خوبی در رادیو معارف ادامه پیدا کند.

معاون صدای رسانه ملی با بیان اینکه بالاترین افتخار برای رادیو معارف، حمایت علما و مراجع دینی از این رسانه است تصریح کرد: کمترین نقد را نسبت به رادیو معارف شنیده است.

وی مهمترین ویژگی این رادیو را پیدا کردن مخاطب دانست و ادامه داد: رادیو معارف برای مخاطبانش دستاورد خوبی دارد تا جایی که به نحو احسن از او استفاده می‌کند.

شاه‌آبادی با بیان اینکه علی رغم همه محدودیت‌هایی که وجود دارد، این رسانه به خوبی توانسته به فعالیت خود ادامه بدهد، گفت: رادیو معارف رادیویی کم غلط و اشتباه است که بخش مهم این توفیق به تیم مدیریتی و عقبه نیروی انسانی بر می‌گردد که از استخوان بندی خوبی برخوردار است که به پشتوانه آن‌ها توانسته بعد از ۲۰ سال فعالیت، همچنان نقش آفرین باشد.

در ادامه آیین تکریم و تودیع مجتبی تونه‌ای مدیر سابق رادیو معارف و معارفه مسعود کاویانی سرپرست رادیو معارف برگزار شد.

در بخش دوم این جلسه رؤسای کمیته‌های ۶ گانه «چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو» حامد فاتحی «رئیس کمیته اطلاع رسانی رسانه‌ها، تبلیغات و مراسم چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»، شهرام ملازاده «رئیس کمیته داوری چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»، امیر بیات «رئیس کمیته پشتیبانی و تدارکات چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»، حمید رضا غیاثوند «رئیس کمیته فنی چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»، مهدی شاملو «رئیس کمیته فضای مجازی چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو» و مرتضی صرفی «رئیس کمیته امنیت چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو» احکام خود را از سوی دکتر شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی گرفتند.

همچنین طی حکمی دکترمحمد اخگری به عنوان رئیس کمیته ششمین اجلاس جهانی صدا انتخاب شدند.

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر