کد خبر: ۶۷۵۴۶۰۶
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: بارندگی‌های ۲۴ ساعت گذشته در مناطق جنوبی لرستان تعدادی از جاده‌های روستایی مسدود شده‌اند و در عین حال نیرو‌های امدادی نیز در آمادگی کامل قرار دارند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛‌ غلامرضا آقامیرزایی پیش از ظهر امروز ، با اشاره به بارندگی‌های روز گذشته لرستان اظهار کرد: بارش روز پنج‌شنبه در برخی شهرستان‌ها منجر به آب‌گرفتی و مسدودشدن برخی راه‌های روستایی شد.

وی خاطرنشان کرد: در سایت مسکن مهر شهرستان پلدختر نیز آب‌گرفتگی ایجاد شده بود که به کمک نیرو‌های امدادی مشکل برطرف شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان با بیان اینکه مشکل آب‌گرفتگی و دیواره ساحلی پلدختر بایستی در درازمدت و با اقدامی اساسی و مطالعاتی حل شود، گفت: مشکل دیواره ساحلی شهر پلدختر و همچنین دیواره ساحلی روستا‌های کنار کشکان در بازه زمانی کوتاه قابل رفع نبوده و نیاز به زمان دارد.

آقامیرزایی تصریح کرد: متأسفانه با وجود اقدامات خوب در خصوص دیواره ساحلی این شهرستان در سال‌های گذشته، اما این موضوع رها شده و بایستی تکمیل شود.

وی با تأکید بر اینکه در بارندگی اخیر مشکل اساسی همچون بارش گذشته در استان نداشتیم، افزود: با این وجود منتظر برآورد خسارت و اعلام آن توسط فرمانداری پلدختر هستیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان از آمادگی کامل نیرو‌های امداد و نجات استان جهت امدادرسانی در صورت اعلام نیاز خبر داد.

انتهای پیام/د

آب‌گرفتگی شهری و مسدود شدن برخی جاده‌های روستایی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر