کد خبر: ۶۷۵۵۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
با حضور بیش از ۲۰۰ نویسنده از سراسر کشور؛

دوازدهمین دوره متمرکز آموزش داستان‌نویسی آل جلال صبح دیروز آغاز شد.

دوازدهمین دوره آموزش داستان‌نویسی آل جلال آغاز بکار کرد

به گزارش حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، دوازدهمین دوره متمرکز آموزش داستان‌نویسی آل جلال صبح جمعه آغاز شد.

در این دوره سه‌روزه که با حضور بیش از ۲۰۰ ادب‌جو از سراسر کشور برگزار می‌شود، نویسندگان و اساتید برتر داستان‌نویسی کشور تدریس خواهند کرد.

در روز نخست، سبک زندگی حرفه‌ای نویسنده با مهدی قزلی، مجید قیصری با ارائه تفاوت محتوایی داستان کوتاه و رمان، شهریار عباسی با آداب داستان‌نویسی، دکتر حمیدرضا شعیری با نقد و روایت و مریم برادران با رصد اتفاقات برای مستندنگاری تدریس شد.

در روز شنبه نیز، نکته‌هایی درباره اقتباس معکوس از سینما به ادبیات با مهرزاد دانش، داستان و رسانه با فریدون صدیقی، اقتباس با یزدان سلحشور، راه‌پیمایی از سوژه تا نوشتن با مجید جزینی و اهمیت افسانه‌ها در قصه‌نویسی معاصر با احمد اکبرپور تدریس می‌شود.

در سومین روز از این دوره آموزشی، برنامه داستان‌خوانی با حضور احسان رضایی، نویسنده و سردبیر پایگاه نقد داستان برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ یکی از برنامه‌های این دوره، نشست پرسش و پاسخ پیرامون داستان و داستان‌نویسی است که با حضور محمدرضا بایرامی، دبیر یازدهمین جایزه ادبی جلال آل احمد و قاسمعلی فراست، نویسنده و مدرس داستان‌نویسی برپا خواهد شد. پیش از این یازده دوره آموزش داستان‌نویسی آل جلال در شهر‌های اندیمشک، مشهد مقدس، پارس آباد مغان و تهران برگزار شده است

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر