کد خبر: ۶۷۵۵۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶

مدیر شبکه بهداشت و درمان مه ولات گفت: نخستین کانون سلامت محله در این شهرستان با هدف شناسایی مشکلات جسمی، روحی، روانی، زیست محیطی، اجتماعی و معنوی افراد فعال شد

کانون سلامت محله در مه ولات فعال شدبه گزارش خبرنگارگروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد  ،عبدالعلی حبیبی مدیر شبکه مه ولات افزود :  فعالیت کانون سلامت در قالب کانونهای تخصصی و بر اساس ظرفیتها و نیاز افراد محله در راستای تحقق سبک زندگی سالم  است  و اعضای کانون از بین داوطلبان همان محله، نماینده ادارات ساکن، معتمدان، خیران و روسای هیات مذهبی انتخاب می شوند.

وی ادامه داد : در شهر فیض آباد مرکز شهرستان مه ولات 13 منطقه وجود دارد که در هر منطقه یک کانون سلامت محله و در روستاها نیز هر کدام یک کانون سلامت دایر می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مه ولات  تصریح کرد: مشکلات محله از طریق اعضا به سازمانها و شورای اسلامی شهر منتقل می شوند تا در مجمع سلامت شهرستان مستقر در فرمانداری مطرح و نسبت به رفع مشکلات اقدام شود. اگر مشکلی غیرقابل حل باشد برای اجرا و پیگیری به مجمع سلامت استان ارجاع داده خواهد شد.

 

حبیبی گفت: مهارت و معنویت باعث گسترش سلامت جسمی و روحی انسانها می شود و عمده آسیبهای روحی و روانی در بین انسانها ناشی از دوری و فاصله گرفتن از آموزه های الهی است و  اعتیاد، طلاق و اضطراب از عمده آسیبهایی هستند که باید توسط کانونهای سلامت محله مورد توجه جدی قرار گیرند.

انتهای پیام //ز.ج

مهارت و معنویت باعث گسترش سلامت جسمی و روحی انسانها می شودکانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر