کد خبر: ۶۷۵۵۸۴۰
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹

یک نفر به علت آتش سوزی منزل مسکونی در روستای کوی خیل ساری جان خود را از دست داد.

حسن نژاد رئیس ایستگاه ۴ آتش نشانی ساری در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: یک مورد آتش‌سوزی منزل مسکونی در جاده دریا روستای کوی خیل به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام شد و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه یک و ۴ به محل اعزام شدند.

وی افزود: آتش سوزی در منزل مسکونی در طبقه همکف رخ داد و در لحظه رسیدن آتش نشانان آتش در این واحد کاملا شعله ور بوده و دود غلیظی هم اطراف آن را فرا گرفته بود.

حسن نژاد گفت: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که یکی از ساکنین در منزل بوده و آتش نشانان در قالب دو تیم همزمان با خاموش کردن آتش و در حین عملیات جستجو و نجات با جسد سوخته فرد حدوداً ۵۷ ساله مواجه شدند که مرگ وی نیز به تایید عوامل اورژانس رسید.

رئیس ایستگاه ۴ آتش نشانی ساری افزود: با تلاش آتش نشانان حریق بطور کامل اطفا شد و آتش نشانان ضمن ایمن سازی محیط محل حادثه را تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند.

وی با بیان اینکه کارشناسان مربوطه در حال بررسی علت دقیق حادثه هستند، گفت: در این عملیات عوامل اورژانس، نیروی انتظامی، قاضی کشیک، پزشکی قانونی، سازمان آرامستان و آتش نشانان ساری مشارکت داشتند.

انتهای پیام/ م

آتش سوزی منزل مسکونی در روستای کوی خیل ساری

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر