کد خبر: ۶۷۸۳۵۰۰
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری گیلان خبر داد؛

مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری گیلان گفت: آخرین دستاورد‌های زیر ساخت‌های حیاتی ایران و جهان با هدف حفاظت از جان و مال مردم و مدیریت هنگام بحران در رشت بررسی شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، امیر محمد پور، مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری گیلان گفت: چگونگی حفاظت از زیر ساخت‌های حیاتی با هدف حفاظت از جان و مال مردم و مدیریت هنگام بحران در قالب کارگاه آموزشی با عنوان " حفاظت از زیر ساخت‌های حیاتی" و با حضور ۱۰۰ نفر از دبیران و مسئولان پدافند غیر عامل دستگاه‌های اجرایی گیلان در رشت برگزار شد و شرکت کنندگان با آخرین دستاورد زیر ساخت‌های حیاتی ایران و جهان آشنا شدند.

وی با اشاره به اینکه، این کارگاه به همت کارگروه تخصصی انرژی پدافند غیر عامل گیلان برگزار شده است، افزود: بررسی زیر ساخت‌های اساسی، اهمیت حفاظت از آن و چگونگی تاب آوری مردم در مواقع بحران توسط دکتر محمد علی نکوئی معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران به شرکت کنندگان آموزش داده شده است.

همچنین عظیم بلبل آبادی، مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: در این کارگاه آموزشی سعی کردیم ضمن بررسی زیر ساخت‌های اساسی از جمله حوزه انرژی، آب و برق، همچنین برنامه مدون و جامعی برای حفاظت و نگهداشت تاسیسات زیر ساختی تدوین شود.

وی افزود: رویکرد به کارگیری از پست‌های برق سازگار با معماری و مبلمان شهری، ساخت نیروگاه‌ها در مقیاس کوچک، ساخت پست‌ها و دکل‌های برق در مکان‌هایی که برق به صورت آنی وارد مدار تولید و بهره برداری شود و بکارگیری از کابل‌های زیر زمینی به جای خطوط هوایی از مهمترین اقدامات صنعت برق گیلان در حوزه پدافند غیر عامل است که در حال اجرا است.

قرار است از سوی پدافند غیر عامل استانداری گیلان به شرکت کنندگان گواهی دوره آموزشی ۶ ساعته اعطا شود.

 

انتهای پیام/.ع

بررسی آخرین دستاورد‌های زیر ساخت‌های حیاتی ایران و جهان در رشت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر