کد خبر: ۶۷۸۷۸۲۹
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از دستگیری ۵۱ نفر از سوداگران مرگ و کشف ۵۶ کیلو مواد مخدر در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در سطح استان خبر داد.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، گفت: به منظور مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و جلوگیری از ورود و عرضه مواد مخدر در سطح استان، طرح پاکسازی مناطق آلوده و کنترل محور‌های مواصلاتی فرعی و اصلی در سطح استان به اجرا در آمد.

وی افزود: با اجرای این طرح، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد شهرستان‌های تابعه و همچنین کنترل محور‌های مواصلاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۵۱ خرده فروش مواد مخدر شدند.

سرهن ثقفی، از انهدام ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر نیز خبرداد و اظهار داشت: کشف ۵۶ کیلو انواع مواد مخدر و ۹ دستگاه خودرو از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است.

وی با اشره به دستگیری ۵۰ معتاد به مواد مخدر و معرفی آنان به مراکز درمانی استان، تصریح کرد:مواد مخدر پدیده‌ای است استعماری که قدرت‌های سلطه گر به منظور محو ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی و تسلط بر جوامع از آن بهره می‌جویند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، در خاتمه گفت: برای جلوگیری از اشاعه این پدیده شوم باید برنامه ریزی و اقدام جدی و همه جانبه‌ای صورت پذیرد و نیروی انتظامی نیز قاطعانه باعناصری که در راستای ترویج مواد مخدر و اعتیاد و کسب منفعت از این طریق مبادرت می‌ورزند به شدت برخورد می‌کند.

انتهای پیام/کاجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر