کد خبر: ۶۷۸۸۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
در نشست کمیسیون اقتصادی با بنیاد مستضعفان مطرح شد؛

بنیاد مستضعفان در راستای محرومیت زدایی و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، هزار میلیارد تومان مالیات پرداخت کرده است.

پرداخت هزار میلیارد تومان مالیات از سوی بنیاد مستضعفان /حمایت کمیسیون اقتصادی از اقدامات بنیاد مستضعفانبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه‌ای با حضور محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان و جمعی از مدیران ارشد بنیاد، در جریان فعالیت‌های این بنیاد در حوزه محرومیت زدایی قرار گرفتند.

محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در این نشست گزارشی از اقدامات بنیاد به اعضای کمیسیون اقتصادی ارائه کرد و گفت: فعالیت‌های این بنیاد در راستای محرومیت زدایی و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود که در این راستا بنیاد مستضعفان هزار میلیارد تومان مالیات پرداخت کرده است.

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در تشریح نشست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با رییس بنیاد مستضعفان گفت: اجرای مدل اقتصاد مقاومتی از جنوب کرمان آغاز شده که متولی آن بنیاد مستضعفان بوده و با سرعت خوبی در حال توسعه است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ۸ منطقه جدید به لیست اجرای مدل اقتصاد مقاومتی اضافه شده است، افزود: این مناطق براساس شاخص‌هایی همانند محرومیت ها، شرایط اقلیمی و اولویت‌های حل محرومیت‌ها انتخاب می‌شوند که بنیاد مستضعفان روی آن کار می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه بنیاد مستضعفان اقدامات خوبی انجام داده و برای حل مشکلات مردم مناطق محروم همانند قلعه گنج و کرمان ظرفیت سازی کرده است، ادامه داد: این ظرفیت سازی می‌تواند ادامه یابد و به یک مدل واقعی در حوزه کاری تبدیل شود.

پورابراهیمی با بیان اینکه می‌توان از ظرفیت‌های بخش دولتی و قانون بودجه برای رفع مشکلات مناطق محروم استفاده کرد، تاکید کرد: می‌توان از ظرفیت‌های حوزه قوانین و مقررات همانند منابع ۱.۵ میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی و تبصره‌های ۱۶ و ۱۸ بودجه برای توسعه مناطق محروم استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه نشست مشترک بعدی کمیسیون اقتصادی و بنیاد مستضعفان برای جمع بندی اقدامات در هفته‌های آتی برگزار می‌شود، افزود: کمیسیون اقتصادی از اقدامات بنیاد مستضعفان در کشور حمایت می‌کند تا بتوان در چارچوب مدل اقتصاد مقاومتی با حمایت بنیاد، محرومیت‌ها را رفع کرد.

 انتهای پیام/

اجرای مدل اقتصاد مقاومتی از جنوب کرمان آغاز شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر