کد خبر: ۶۷۹۰۰۵۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
انبارلویی در گفت‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اظهار تاسف نسبت به سخنان رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: من متاسفم که آقای عارف گفته‌اند که موضوع آقای فریدون مسئله اصلی کشور نیست و  مبارزه با فساد در هر مرتبه‌ای مسئله اصلی کشور است.


از اظهارات عارف درباره برادر رئیس‌جمهور متاسف شدم/نباید فساد را در هیچ مرتبه‌ای به رسمیت بشناسیممحمدکاظم انبارلویی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد اظهارات اخیر عارف درباره پرونده برادر رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه «تخلفات فریدون مسئله خاصی نیست»، گفت: مبارزه با مسئله فساد و موضوع شفافیت در قوا و مخصوصا در دستگاه قضایی از جمله مسائل مهم و کلیدی این نظام است.

وی با اظهار تاسف نسبت به سخنان عارف خاطرنشان کرد: من متاسفم که آقای عارف گفته‌اند که موضوع آقای فریدون مسئله اصلی کشور نیست در حالی که  مبارزه با فساد در هر مرتبه‌ای مسئله اصلی کشور است.

وی ادامه داد: مردم باید در مورد تکلیف برادر رئیس‌جمهور و معاون اول رئیس‌جمهور یا کسانی که متهم به فساد هستند بدانند و نباید فساد را در هیچ مرتبه‌ای به رسمیت بشناسیم.

انبارلویی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم ما به سمتی برویم که فساد به صفر برسد و اگر کسی فساد کرد، مجازات شود و اگر هم اینکار را نکرده است، از او اعاده حیثیت شود.

شایان ذکر است اخیرا محمدرضا عارف، رئیس کمیسیون آموزش مجلس در اولین اظهارنظرش پیرامون پرونده تحصیلی حسین فریدون گفته است: «مگر این موضوع، مسئله اصلی کشور است؟ »

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر