کد خبر: ۶۷۹۱۰۶۰
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

امام جمعه نهاوند گفت: ملت قهرمان ایران با روحیه استکبار ستیزی خود دست آمریکا را از این کشور کوتاه و مردم جهان را بیدار کرد.

ملت ایران با روحیه استکبارستیزی مردم جهان را بیدار کردبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ،حجت الاسلام عباسعلی مغیثی نیا امروز در مراسم یوم الله راهپیمایی ۱۳ آبان نهاوند گفت: ملت ایران با فرهنگ غنی چند هزار ساله اسلامی و ایرانی خود به عنوان پیشتاز و قهرمان مبارزه با استکبار جهانی هر ساله با راهپیمایی سراسری ۱۳ آبان و فریاد شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل اعلام می‌کنند که برای پاسداری از انقلاب و حمایت از ملت‌های آزادی خواه جهان آماده است.

او با بیان اینکه سیزدهم آبان در تاریخ انقلاب اسلامی به نماد استکبار ستیزی مردم ایران و یک فرهنگ در بین ملت‌های آزادی خواه در منطقه تبدیل شده است افزود: در این روز تاریخی دانشجویان مسلمان و پیرو خط امام (ره) با هدف خنثی‌سازی همیشگی توطئه‌های آمریکای جنایتکار علیه ملت ایران، لانه جاسوسی شیطان بزرگ را تسخیر کردند و بر توطئه‌های آمریکا خط بطلانی کشیدند.

امام جمعه نهاوندگفت: مردم ایران و جهان می‌داننداهمیت تسخیر لانه جاسوسی آمریکا کمتر از وقوع انقلاب اسلامی نیست، زیرا این حرکت عظیم، نقطه عطفی در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران رقم زد و توانست آمریکا را در منطقه و جهان به انزوا بکشاند به همین دلیل امام خمینی (ره) از آن به عنوان 'انقلاب دوم 'یاد کردند.

او گفت: به برکت تفکر استکبار ستیزی و روحیه مقاومت امروز جوانان دلیر ایران اسلامی پهپاد آمریکایی در منطقه را ساقط کردند و روباه پیر انگلیس را در خلیج فارس زمینگیر کردند.

مغیثی نیا بیان کرد:۱۳ آبان ماه حقیقتی است که تا ابد در ایران اسلامی می‌درخشد و هدایت گر نسل‌های این سرزمین در عبور از گذرگاه‌های حساس تاریخی خواهد بود.

اوگفت: ترویج روحیه مقاومت و فرهنگ استکبارستیزی به عنوان یکی از اصول انقلاب اسلامی است و در واقع ترجمان شعار هیهات من الذله امام حسین (ع) در جنگ بین حق و باطل است که پیروزی نهایی را از آن مسلمانان می‌کند.

امام جمعه نهاوند با اشاره به یاوه گویی‌های اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: در راس دولت آمریکا رئیس جمهور بی‌خرد و نامتعادل روانی قرار گرفته که به قوانین و مقررات بین‌المللی پایبند نیست و بر این اساس امسال راهپیمایی ۱۳ آبان از حساسیت بیشتری برخوردار است.

حجت الاسلام مغیثی نیا افزود: امروز در منطقه شیطنت آمریکا اسرائیل و آل سعود خبیث در کشور‌های عراق سوریه و لبنان به اوج خود رسید و در تلاش برای تضعیف جبهه مقاومت هستند و مردم این کشور‌ها باید در برابر این توطئه‌ها هوشیار باشند.

انتهای پیام/ا

مردم ایران جلوی دخالت کشور های اسکتبار ی را گرفتند

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر