فرکی:مکتب پاس با کمک وزیر ورزش و جوانان احیا می‌شود /جلسه خوبی با سلطانی فر داشتیم

حسین فرکی پیشکسوت پاس و تیم ملی فوتبال ابراز امیدواری کرد با توجه به حمایت‌های وزیر ورزش و جوانان و همراهی نهاد‌های ذیربط بار دیگر مکتب پاس در ورزش ایران احیا شود.

فرکی:مکتب پاس با کمک وزیر ورزش و جوانان احیا می‌شود /جلسه خوبی با سلطانی فر داشتیمبه گزارش   گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، حسین فرکی سرمربی  تیم فوتبال پیکان  در حاشیه نشست برخی از پیشکسوتان تیم فوتبال پاس تهران با سلطانی فر عنوان داشت: طبق هماهنگی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به اتفاق برخی از پیشکسوتان و خانواده بزرگ پاس در جلسه‌ای با حضور وزیر ورزش و جوانان شرکت کردیم که خوشبختانه نتایج خوبی هم به همراه داشت.

بازیکن و مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران توضیح داد: در این جلسه هدف احیای مکتب پاس بود که در ورزش کشور فعالیت داشت و چند سال پیش به همدان منتقل شد و اتفاقات مختلفی افتاد تا اینکه امروز نشانی از پاس وجود ندارد؛ بنابراین در جلسه‌ای که با  سلطانی فر داشتیم، او نسبت به احیای پاس با همکاری نهاد‌های ذیربط حمایت کرد.

حسین فرکی تصریح کرد: صحبت‌های خوبی مطرح شد و در نهایت نتیجه جلسه این بود که در جلسات بعدی پیگیری با مراجع ذیصلاح انجام شود تا در یک فرآیند بتوانیم با کمک وزیر ورزش و جوانان پاس را دوباره به ورزش ایران بازگردانیم.


بیشتر بخوانید:

فریاد شیران: بازگشت تیم پاس می‌تواند یخ فوتبال را بشکند

اموال باشگاه پاس همدان توقیف شد


انتهای پیام /

اظهارات فرکی درباره راه اندازی دوباره باشگاه پاس

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار