کد خبر: ۶۷۹۳۰۵۸
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸

فرمانده انتظامی مشهد گفت: سارقانی که در استان‌های مختلف کشور با بیهوش کردن مسافران اتوبوس‌های بین شهری اقدام به سرقت می‌کردند در مشهد شناسایی و دستگیر شدند.

 سارقان بیهوش کننده مسافران اتوبوس ها دستگیر شدندبه گزارش  گروه استان‌های  باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،سرهنگ اکبر آقابیگی فرمانده انتظامی مشهد گفت: چهار ماه پیش با دریافت گزارشی مبنی بر بیهوشی مسافران در پایانه مسافربری مشهد و سرقت وسایل و پول نقد آن‌ها موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: سارقان با سوار شدن در اتوبوس‌های بین شهری به عنوان مسافر، پس از شناسایی طعمه‌های خود به آن‌ها نوشیدنی‌های پلمب شده را تعارف کرده و می‌خوراندند که قرص‌های خواب آور و مواد بیهوشی به آن اضافه شده بود. دزدان پس از بیهوشی مسافران پول‌های نقد و اشیاء با ارزش آن‌ها را سرقت می‌کردند و در میانه راه از اتوبوس پیاده می‌شدند.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: سارقان به جز خراسان رضوی در سایر استان‌های کشور نیز با این روش اقدام به سرقت می‌کردند، ولی از آنجا که مکان ثابتی نداشتند عملیات شناسایی و دستگیری آن‌ها توسط پلیس زمانبر بود.

وی افزود: طی روز‌های اخیر و با ادامه تحقیقات پلیسی سه متهم این پرونده که هیچیک خراسانی نیستند در مشهد شناسایی و دستگیر شدند. این پرونده تاکنون ۲۰ شاکی دارد و تعداد شاکیان آن در حال افزایش است. تحقیقات از سارقان ۲۵، ۴۰ و ۵۴ ساله این پرونده ادامه دارد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/س

سرقت با بیهوش کردن مسافران

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر