کد خبر: ۶۷۹۳۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۱
با مخترعین ایرانی؛

یکی از استارت‌آپ ها موفق به راه اندازی سامانه ای برای تفکیک زباله‌ها جهت پاک سازی محیط شهر شده است.

بی واسطه و آسان محیط شهر را تمیز نگه داریدبه گزارش خبرنگار   حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی  پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، فعالیت جوانان نخبه در شرکت‌های دانش بنیان در کنار طرح‌هایاستارت آپی سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در این شرکت‌ها بپردازد.

حفاظت از محیط زیست برای تمام جوامع اهمیت بسیاری دارد و همه دولت ها سعی می کنند تا با استفاده از راه‌های موثر و جدید بتوانند مدیریت پسماند را به خوبی انجام دهند.

به تازگی یکی از استارتاپ ها موفق به تولید سامانه ای برای انجام کار مدیریت پسماندها شده است و وظیفه تفکیک بی واسطه زباله هارا برعهده دارد.

این سامانه هوشمند وظیفه دارد تا کار مدیریت را از نقطه ابتدایی تا نقطه پایانی به درستی انجام دهد.

خانه‌ها، مراکز اداری، مدارس، و موسسات مختلف و هر ساختمان و مجتمع دیگری به عنوان نقطه ابتدایی زباله‌ها را تولید می‌کنند و سپس آن‌ها را در اختیار پیمانکاران برای بازیافت قرار‌ می‌دهند.

پیمانکارانی که محیط شهر را تمیز نگه می‌دارند

برای انجام دقیق کار هریک از افراد ابتدا باید وارد این سامانه شوند؛ آدرس محل دقیق خود را وارد کرده و سپس با استفاده از راه های ارتباطی که در سامانه وجود دارد به پیمانکاران تقاضا دهند تا آنها با مراجعه به محل زندگی افراد پسماند را دریافت کنند.

پیمانکاران پس از دریافت زباله ها از سوی خانوارها و سازمانها، کار مدیریت و تفکیک زباله ها را آغاز می‌کنند و بی واسطه و سریع به پاکسازی محیط شهری کمک می کنند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر