کد خبر: ۶۷۹۴۶۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۲

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان انقلاب اسلامی را منحصر به فردترین حکومت مردمی در جهان خواند و گفت: در این حکومت مردم، ولی نعمت‌اند، به‌نحوی‌که در امور اصلی ملت تصمیم‌گیر امور جامعه هستند.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان اظهار داشت: رهبر انقلاب سالیان گذشته دستوری به سپاه پاسداران مبنی بر حل معارضین شخصی و همچنین دولتی صادر فرمودند.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا تاکنون معارض‌های بسیاری توسط سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان حل شده، هم‌چنان‌که مرکز سپیددشت نیز در جهت رفع تعارضات ملکی ایجاد شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان انقلاب اسلامی را منحصر به فردترین حکومت مردمی در جهان خواند و افزود: در این حکومت مردم، ولی نعمت‌اند، به‌نحوی‌که در امور اصلی ملت تصمیم‌گیر امور جامعه هستند.

کشکولی بیان داشت: امروز به برکت انقلاب دین اسلام بر جامعه حاکم و ماهیت دینی بر قوانین جاری کشور حکمفرما شده است.

وی با بیان اینکه مصلحت دینی در قوانین نظام جمهوری اسلامی همواره سنجیده می‌شود، افزود: قوت جامعه ما از مردم بوده همچنان‌که ضعف‌ها نیز از سوی مردم است، گاهی با تصمیم‌گیری‌های نادرست و اغلب از سر هیجانات، دروغ و باندبازی از حق مردم سالاری به خوبی استفاده نمی‌شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با تأکید بر بیداری و بصیرت افزایی مردم تصریح کرد: این مهم موجب تصمیم‌گیری‌های درست در سطح خرد و کلان می‌شود.

کشکولی بر تقویت حس مطالبه‌گری مردم تأکید و تصریح کرد: با مطالبه‌گری ضمن جلوگیری از ناکارآمد شدن مسئولان، توسعه کشور بیش از پیش صورت می‌پذیرد.

وی رسالت عمده سپاه را در تأمین امنیت مردم عنوان و خاطرنشان کرد: امروز به برکت انقلاب، ایران بیش از گذشته از امنیت بالایی برخوردار بوده و بنابراین سپاه بیشتر توان خود را روی بخش محرومیت‌زدایی متمرکز کرده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ادامه داد: در همین راستا سپاه استان طی دو سال گذشته در بخش سپیددشت اقداماتی با مؤلفه‌های زیرساخت، تعلیم و تربیت، فرهنگی، سلامت و اشتغال‌زایی انجام داده است.

کشکولی بر هم‌افزایی مسؤولان اجرایی در جهت خدمت‌رسانی به مردم تأکید کرد و گفت: مردم، ولی نعمتان کشور هستند و بایستی برای حل مشکلات آن‌ها قدم‌های اساسی برداشت.

انتهای پیام/م

انقلاب اسلامی منحصر به فردترین حکومت مردمی در جهان است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر