کد خبر: ۶۷۹۴۹۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
معاون وزیر ورزش در کاشمر:

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌تمام کشور به ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

نیاز ۱۰ هزار میلیارد ریالی برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام کشوربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، امیررضا خادم معاون پارلمانی و حقوقی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از پروژه‌ها و اماکن ورزشی کاشمر در جمع خبرنگاران، بر ضرورت استفاده از ظرفیت و توان بخش خصوصی در احداث و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام تاکید کرد و گفت: در این راستا تمام مسوولان باید از سرمایه گذاران و بخش خصوصی حمایت و آنان را مورد تشویق قرار دهند.

وی با بیان اینکه با پیگیری‌های مسؤولان شهرستانی و استانی پروژه‌های خوبی در کاشمر با توجه به نیاز شهرستان در دست انجام است، تصریح کرد: اگرچه کاشمر به لحاظ فضای سخت افزاری تقریبا فضا‌های خوبی دارد، اما باید اذعان کرد که اکثر این فضا‌ها فرسوده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه اختصاص بودجه‌های سنواتی برای بازسازی کم است، گفت: به نظر می‌رسد این مناطق دارای امکانات نسبتا مناسبی هستند، اما عمده مشکل در بحث بازسازی و نگهداری از این اماکن است.

خادم با بیان اینکه امیداریم در بودجه سال آینده کشور، مجلس توجه ویژه‌ای در تخصیص اعتبار به حوزه ورزش انجام دهد، افزود: خوشبختانه در سال‌های اخیر از محل مالیات ارزش افزوده، سهم خوبی به حوزه ورزش کشور اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴ هزار طرح نیمه تمام ورزشی در کشور وجود دارد، تصریح کرد: برای تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام ورزشی به ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتباز نیاز است.

معاون پارلمانی و حقوقی وزیر ورزش و جوانان گفت: با روند تخصیص اعتبار، نمی‌توانیم پروژه‌های نیمه تمام را تکمیل کنیم، به همین جهت تلاش می‌کنیم از ظرفیت بخش خصوصی و مشارکت خیرین در این حوزه استفاده کنیم.
 
انتهای پیام//ج.ر
 

سهم خوبی به حوزه ورزش کشور اختصاص یافته است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر