کد خبر: ۶۷۹۵۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
استاندار کهگیلویه وبویراحمد مطرح کرد

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: از مشکلات شهر مادوان اطلاع کامل دارم و در جلسه‌ای تخصصی با حضور مدیران استانی و مسئولین محلی همه مشکلات مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج  ،علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در نشست با مسوولان محلی شهر مادوان گفت : بدلیل اینکه این شهر نوبنیاد و بکر نیست و در طرح‌های جامع، تفضیلی و آمایش به خوبی مورد توجه قرار نگرفته دچار برخی مشکلات ساختاری، زیربنایی و خدماتی است و باید به موضوع به صورت ریشه‌ای پرداخته شود.

وی افزود : مادوان ورودی، معبر و پیشانی شهر گردشگری یاسوج مرکز استان است و ضمن اینکه نرخ مهاجرت پذیری آن بالاست باید زیرساخت‌های خدماتی آن از جمله در بخش آموزش، بهداشت، ورزشی، آب، برق، گاز، معابر و میادین مورد توجه قرار گیرد.

احمدی با اشاره به اینکه، علاوه بر طرح جامع شهری، مشکلات اجتماعی نیز در این شهر مد نظر است، ابراز داشت: در رابطه با مشکلات مادوان برنامه ریزی لازم، راهکار‌ها و تصمیماتی در جلسه‌ای به همین منظور گرفته خواهد شد.

داریوش جهانبخش شهردار مادوان هم در این نشست مشکلات شهر را مهاجرت پذیری بالا، قدیمی بودن ساختمان شهرداری، نامناسب بودن ساختمان آتش نشانی، مشکلات طرح آبرسانی از تنگ سریز، معارضات اجتماعی و فضای آموزشی بیان کرد.

رئیس شورای شهر مادوان هم خدمات رسانی و مشکلات مدیریت شهری و مسائل تبعیض آمیز و همچنین مشکلات معارضات اجتماعی را از مشکلات این شهر بیان کرد.

حاتم پیام، نبود زیرساخت کافی در حوزه ورزشی را از دیگر مشکلات شهر مادوان دانست.

سردار رحیمی عضو شورای شهر مادوان، مشکل معابر، ورودی و خروجی شهر، کم توجهی به گذشته شهر به لحاظ ساختاری از جمله خیایان و کوچه و بن بست کردن مسیر اصلی و عدم وجود فضای سبز را از مشکلات مادوان ذکر کرد.

انتهای پیام/غ

 بررسی مشکلات شهر مادوان

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر