کد خبر: ۶۷۹۵۴۶۷
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵

معاون داوطلبان جمعیت هلال‌احمر فارس از آغاز اجرای طرح «ققنوس» با هدف تامین وسایل گرمایشی برای مدارس سیستان و بلوچستان خبر داد.

فراخوان هلال‌احمر برای تامین وسایل گرمایشی مدارس سیستانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، کامبیز قهرمانی معاون داوطلبان جمعیت هلال‌احمر فارس از خیران و نیک اندیشان سراسر استان فارس برای مشارکت در طرح تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس سیستان و بلوچستان، دعوت کرد.

وی با اشاره به اینکه پس از حادثه آتش‌سوزی در مدرسه اسوه حسنه زاهدان، رئیس جمعیت هلال‌احمر بر ورود این نهاد مردمی برای کمک به حل این مشکل تاکید کرد، افزود: پس از این دستور، دبیرکل و خزانه‌دار جمعیت، برای بررسی میدانی و هماهنگی با آموزش و پرورش استان به منطقه سفر کردند.

قهرمانی ادامه داد: بر این اساس هلال‌احمر مقدمات تجهیز تمام مدارس ابتدایی فاقد سیستم گرمایشی استاندارد این استان را فراهم کرد و تهیه گزارش‌های کارشناسی درباره وضع مدارس و نوع سیستم گرمایشی مورد نیاز آنها، آغاز شده است.

وی بیان کرد: پس از انتشار اخباری از ورود جمعیت هلال‌احمر به این موضوع، تعداد زیادی از هموطنان، خیران و هنرمندان در تماس با جمعیت هلال‌احمر خواستار مشارکت در این زمینه شده‌اند.

قهرمانی اظهار داشت: تامین و تجهیز تمام مدارس پیش‌دبستانی و دبستان‌های سیستان و بلوچستان نیازمند عزم ملی است، لذا جمعیت هلال‌احمر درقالب طرح «ققنوس» و اعلام فراخوان، زمینه را برای همیاری تمام هموطنان در تامین این وسایل گرمایشی فراهم کرد تا با حمایت مردمی دیگر شاهد رخداد این حوادث ناگوار نباشیم.

برابر اعلام معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر فارس، هموطنان برای همیاری در این طرح می‌توانند به روبیکا، بخش دنیای احسان مراجعه کرده یا با شماره‌گیری #۱۱۲۷۸۰شریک این احسان شوند.
انتهای پیام/م

آغاز طرح تامین وسایل گرمایشی برای مدارس سیستان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر