کد خبر: ۶۷۹۵۵۷۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸

سمانه محسنی کیاسری داور بین المللی فوتبال به دلیل آنچه که آن را تصمیم ناعادلانه فدراسیون فوتبال خواند از دنیای قضاوت خداحافظی کرد.

سمانه محسنی کیاسری که به گفته خودش از سال ٢٠١٠ تاکنون در لیست کمک داوران بین المللی فیفا و‌ای اف سی قرار دارد و علاوه بر مسابقات جهانی، چندین تورنمت مختلف اسیایی را قضاوت کرده است در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،گفت: از ۱۸ سال گذشته به صورت رسمی فعالیت خود را با فدراسیون فوتبال کشور آغاز کردم، اما به لطف فدراسیون نادیده گرفته شدم.

وی با بیان اینکه برای بلند آوازه کردن نام ایران در مجامع بین المللی از زندگی شخصی خود نیز هزینه کردم، افزود: به لطف فدراسیون فوتبال و اشخاص خاصی که فدراسیون حول تصمیمات آن‌ها می‌چرخد بدون جواب منطقی و ناباورانه از لیست داوران بین المللی حذف شدم.

سمانه محسنی گفت: من جزو خانواده فدراسیون فوتبال بودم که زحمات زیادی برای آن کشیدم، اما وقتی خانواده مرا که یکی از کوچکترین اعضای آن بودم را نادیده می‌گیرد ترجیح دادم قضاوت را رها کنم.

این داور ایرانی که کمک داور بازی حساس تیم‌های کره شمالی و کره جنوبی در مسابقات مقدماتی فوتبال بانوان آسیا راه برعهده داشت، گفت: بیش از ۱۰۰ بازی بین المللی و ۳۰۰ دیدار داخلی را قضاوت کردم، اما با نظرات سلیقه‌ای برخی افراد از لیست داوران بین المللی کنار گذاشته شدم به همین دلیل از دنیای قضاوت خداحافظی کردم.

انتهای پیام/ک


خداحافظی بانوی ساروی از دنیای قضاوت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر