کد خبر: ۶۷۹۵۵۹۴
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲

محمدمهدی ورال، عکاس قمی رتبه اول سیزدهمین دوره جشنواره عکس خبری دوربین. نت در بخش آیین و مذهب را کسب کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،محمدمهدی ورال عکاس قمی با اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره جشنواره عکس خبری دوربین. نت گفت: موضوع این جشنواره عکاسی خبری، مطبوعات و مستند است که یکی از معتبرترین جشنواره‌ها محسوب می‌شود.

وی یادآورشد:بسیاری از عکاسان به واسطه اعتبار و سابقه کاری در این جشنواره شرکت می‌کنند و خواستار کسب رتبه در این جشنواره هستند.

وی از کسب رتبه اول در سیزدهمین جشنواره دوربین. نت در بخش آیین و مذهب خبر داد و اضافه کرد: عکس برگزیده این جشنواره در نیمه شعبان گرفته شده بود که هیأتی به جمکران آمده بودند و پرچم بزرگی با عبارت یا صاحب الزمان (عج) در این عکس با نمای گنبد مسجد جمکران مشاهده می‌شود.

این عکاس قمی با اشاره به بخش‌های مختلف جشنواره عنوان کرد: این جشنواره از بخش‌های مختلف ورزشی، مستند، فرهنگ و هنر، آیین و مذهب، اقتصاد، سیاست و... تشکیل شده است.

ورال با بیان اینکه از اواخر سال ۹۴ به عکاسی پرداخته است بیان کرد: پیش از این افتخار، در یازدهمین دوره جشنواره دوربین. نت برگزیده شده‌ام و همچنین افتخاراتی در جشنواره‌های خودرونما، قرآنی، عکس استان و... کسب کرده ام.

وی به ویژگی‌های عکس حائز رتبه در جشنواره دوربین. نت اشاره کرد و افزود: بر اساس نظر داوران متفاوت بودن در عکس انتخابی بنده وجود داشت بنابراین دقت در انتخاب عکس تأثیرگذار است. توجه به کادربندی، نورسنجی و ترکیب از دیگر مباحث مؤثر در عکس منتخب محسوب می‌شود.

انتهای پیام/ح

عکاس قمی رتبه اول جشنواره دوربین. نت را کسب کرد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر