کد خبر: ۶۷۹۵۷۲۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷

مدیر ثبت احوال شهرضا با اشاره به صدور ۱۸ هزار و ۵۸۶ کارت ملی هوشمند در سال ۹۷ در این شهرستان تصریح کرد : تا کنون ۹۶ هزار شهرضایی کارت ملی هوشمند خود را دریافت کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،علیرضا صدری مدیر ثبت احوال شهرضا اظهار کرد: صدور کارت ملی هوشمند یکی از مهمترین سیاست‌های دولت در راستای ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان بوده است.

وی ادامه داد : صدور کارت ملی هوشمند در شهرضا از سال ۱۳۹۳ و با صدور دو هزار و ۱۳۶ کارت آغاز شد و این روند در سال ۹۴ با صدور ۱۴ هزار و ۴۱۶ کارت و در سال ۹۵ با ۲۹ هزار و ۱۶۸ کارت ادامه پیدا کرد.

مدیر ثبت احوال شهرضا با اشاره به صدور ۱۸ هزار و ۵۸۶ کارت ملی هوشمند در سال ۹۷ در این شهرستان تصریح کرد : تا کنون ۹۶ هزار شهروند شهرضایی کارت ملی هوشمند خود را دریافت کرده‌اند.

صدری با بیان اینکه ۱۲۶ هزار نفر از افراد بالای ۱۵ سال شهرستان واجد دریافت کارت ملی هوشمند هستند ، تأکید کرد: در حالی ۳۰ هزار شهروند هنوز برای دریافت کارت ملی هوشمند خود اقدام نکرده‌اند که کارت‌های ملی قدیمی تنها تا پایان امسال مهلت دارد و پس از این مدت بسیاری از خدمات تنها با کارت‌های جدید ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: کارت ملی هوشمند بسیاری از شهروندان صادر شده است، اما آنان برای دریافت کارت خود اقدام نکرده‌اند؛ در حالی که سازمان ثبت احوال اطلاعات هویتی قدیم این گروه شهروندان را از سامانه‌های هویتی حذف کرده است و این افراد تنها با اطلاعات جدید شناسایی می‌شوند.

مدیر ثبت احوال شهرضا با اشاره به وجود دو ایستگاه ثبت نام کارت ملی هوشمند در این شهرستان یادآور شد: لازم است شهروندان پیش از فرارسیدن روزهای پایانی سال برای ثبت نام دریافت کارت ملی هوشمند خود به این مراکز واقع در اداره پست و دفتر پیشخوان خدمات ثبت احوال مراجعه کنند.

انتهای پیام/م

۳۰ هزار شهرضایی، بدون کارت ملی هوشمند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر