کد خبر: ۶۷۹۵۸۶۱
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۸

معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان از اجرای ۳ پروژه عمرانی به ارزش ۱۲۲۰ میلیارد ریالی را در شهر بندر امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، رحیم شولکی، معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: در آستانه چهلمین سال انقلاب اسلامی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان ۳ پروژه عمرانی به ارزش ۱۲۲۰ میلیارد ریالی را در شهر بندر امام خمینی (ره) اجرا می‌کند.

وی افزود: با توافقی که بین استانداری خوزستان و اداره کل بنادر و دریانوردی استان صورت گرفت، مقرر شد پروژه پل روگذر راه آهن بندر امام خمینی (ره) با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریالی جهت رفع مشکل ترافیک این شهر اجرا شود.

شولکی عنوان کرد: با اجرایی شدن پل روگذر راه آهن بندر امام خمینی (ره) شاهد کاهش و تسهیل ترافیک در ورودی شهر بندر امام خمینی (ره) خواهیم بود و این پروژه مسیر آزادراه خلیج فارس اهواز – بندر امام خمینی (ره) را به جاده منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره)، متصل می‌کند.

معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان عنوان کرد: احداث جاده کمربندی شهر بندر امام خمینی (ره) با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال است که ابتدای شهر را به جاده آبادان متصل می‌کند تا یکی دیگر از معضلات ترافیکی شهر و منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) را حل کند.

شولکی گفت: منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، احداث زمین چمن مصنوعی مجتمع ورزشی شهید حقگو بندر امام خمینی (ره) را با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال را در انتهای سال جاری به اجرا خواهد گذاشت.
انتهای پیام/م

توسعه پروژه های عمرانی در شهر بندر امام خمینی (ره)

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر