کد خبر: ۶۷۹۵۸۷۵
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲

رئیس جمهور فردا برای دیدار با مردم استان گلستان و بررسی نیازمندی‌ها و روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها عازم این استان می‌شود.

رئیس‌جمهور فردا عازم استان گلستان می‌شودبه گزارش  حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس جمهور فردا (دوشنبه، ۲۴ دی) برای دیدار با مردم استان گلستان و بررسی نیازمندی‌ها و روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها در مسیر تحقق توسعه همه جانبه و پایدار، عازم این استان می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی را در این سفر دو روزه، تعدادی از معاونین رئیس جمهور و وزرای کابینه همراهی می‌کنند.

در جریان سفر رئیس جمهور به استان گلستان مهمترین برنامه‌ها و طرح‌های مرتبط با توسعه استان گلستان از جمله در حوزه‌های بهداشت و درمان، کشاورزی، حمل و نقل، مدیریت منابع آب، انرژی، گردشگری، محیط زیست، عمران شهری و روستایی، ورزش، آموزش عالی، آموزش و پرورش، صنایع و همچنین سرمایه گذاری بخش دولتی و خصوصی تشریح می‌شود.

رئیس جمهور در نخستین مرحله از سفر خود به استان گلستان، وارد فرودگاه کلاله خواهد شد و پس از دیدار و سخنرانی در جمع مردم شریف گنبد کاووس، عازم گرگان می‌شود.

جلسه توسعه، دیدار با برگزیدگان استان و افتتاح پروژه‌های استانی، دیدار با علمای اهل تسنن و تشیع، جلسه شورای اداری استان و شرکت در نشست خبری از جمله برنامه‌های رئیس جمهور در این سفر دو روزه است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر