کد خبر: ۶۷۹۵۹۰۹
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۶
با محور شعار سال:

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز از برگزاری مسابقه کتابخوانی سواد آموزان دوره انتقال با محوریت شعار سال "حمایت از کالای ایرانی" در دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، سید جاسم موسوی اصل، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز در جلسه‌ای که در ستاد امتحانات و بهبود کیفیت سواد آموزی این ناحیه برگزار شد، با اشاره به لزوم برنامه ریزی همه جانبه در جهت تحقق شعار سال، گفت: مسابقه کتابخوانی با موضوع " حمایت از کالای ایرانی" ویژه سواد آموزان دوره انتقال این ناحیه در دهه مبارک فجر برگزار می‌گردد.

وی با بیان اینکه سوادآموزان با مطالعه کتاب در زمینه تولید ملی و لزوم حمایت از کالا‌های ایرانی در این مسابقه شرکت خواهند کرد، افزود: ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تقویت روحیه خودباوری و تشویق و ترغیب سوادآموزان و خانواده‌ها برای حمایت از کالای ایرانی از جمله اهداف این مسابقه هستند.

موسوی اصل، برگزاری مسابقات کتابخوانی با محوریت شعار سال را از جمله ابتکارات سازمان سواد آموزی دانست و تصریح کرد: اهمیت دادن به تولید و خرید کالای ایرانی؛ چه کار‌هایی می‌توانیم برای حمایت از کالای ایرانی انجام دهیم؟ آشنایی با تعدادی الگو‌های عملی در حمایت از کالای ایرانی؛ نقش خانواده‌ها در حمایت از کالای ایرانی و دستاورد‌های حمایت از کالای ایرانی بعضی از مطالب آموزشی کتاب این مسابقه خواهد بود.

گفتنی است؛ دوره انتقال دوره‌ای است که فرصت ادامه تحصیل را برای کسانی که دوره سواد آموزی را گذرانده‌اند یا کسانی که فاقد شرایط ادامه تحصیل در نظام آموزش رسمی هستند، فراهم می‌سازد و این دوره شامل ۶۰۰ ساعت آموزش است.

بیش از ۳۱۰ سواد آموز دوره انتقال در آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز مشغول تحصیل هستند.

انتهای پیام/گ

حضور سوادآموزان در مسابقه کتابخوانی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر