کد خبر: ۶۷۹۶۰۳۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد؛

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان داد از زمان تعطیلی دولت آمریکا، میزان نارضایتی مردم از عملکرد دونالد ترامپ افزایش یافته است.

افزایش نارضایتی از عملکرد ترامپ از زمان تعطیلی دولت آمریکابه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نشریه هیل، نتایج نظرسنجی جدید «سی ان ان» نشان داد میزان نارضایتی مردم از عملکرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از زمان تعطیلی دولت با افزایش همراه بوده است.

نتایج این نظرسنجی که روز گذشته (یکشنبه) منتشر شد، نشان داد: میزان نارضایتی از عملکرد دونالد ترامپ به ۵۷ درصد افزایش یافته است که این میزان، ۵ درصد درمقایسه با ماه دسامبر سال گذشته میلادی بیشتر است. لازم به ذکر است که تعطیلی دولت آمریکا از تاریخ ۲۲ دسامبر سال گذشته میلادی آغاز شد و امروز وارد بیست و چهارمین روز خود شده است.

نتایج این نظرسنجی همچنین نشان داد میزان محبوبیت دونالد ترامپ ۳۷ درصد بوده و از ماه گذشته تاکنون تغییر چندانی نکرده است.

بر اساس این نظرسنجی، بیشتر مردم آمریکا معتقدند دونالد ترامپ باید به دلیل تعطیلی دولت سرزنش شود، نه دموکرات‌ها. ۵۵ درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعلام کردند ترامپ مسئول تعطیلی دولت است. این درحالی است که فقط ۳۲ درصد آن‌ها اعلام کردند که دموکرات‌ها باید برای این تعطیلی سرزنش شوند. ۹ درصد دیگر هم اعلام کردند که هر دو طرف باید سرزنش شوند.

این نظرسنجی از تاریخ ۱۰ تا ۱۱ ژانویه سال جاری میلادی از ۸۴۸ فرد بالغ به صورت تلفنی انجام شد.

تعطیلی دولت آمریکا که امروز وارد بیست و چهارمین روز خود شد، طولانی‌ترین تعطیلی دولت در کل تاریخ آمریکا محسوب می‌شود. دونالد ترامپ تاکنون بار‌ها دموکرا‌ت‌ها را مسئول تعطیلی دولت دانسته است و حتی روز گذشته اعلام کرد که دموکرات‌ها می‌توانند ظرف مدت ۱۵ دقیقه دولت آمریکا را بازگشایی کنند. رئیس جمهور آمریکا پیش از این تأکید کرده بود در صورتیکه دموکرات‌ها با بودجه لازم برای ساخت دیوار مرزی مکزیک موافقت نکنند، تعطیلی دولت ممکن است تا سال‌ها هم طول بکشد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر