کد خبر: ۶۷۹۶۱۱۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹

«عماد خمیس» در سخنانی تاکید کرد بازسازی سوریه و هر آنچه که به امور زیربنایی و جمعیتی ارتباط دارد به اقدام عملی و میدانی نیاز دارد.

نخست‌وزیر سوریه: مسئله بازسازی با سخنرانی حل نمی‌شودبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه لبنانی البناء در شماره امروز خود نوشت: عماد خمیس، نخست‌وزیر سوریه گفت برخی دست‌های پنهان مانع از [دستیابی دولت سوریه به] موفقیت می‌شوند.

وی در جلسه پیگیری سند ملی برنامه‌ریزی‌های منطقه‌ای در سوریه افزود: سوریه در آستانه مهمترین مرحله سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذاران است که در جهان نظیر ندارد. کشور ما به قبله سرمایه‌گذاران تبدیل خواهد شد. کشورهای بسیاری به صورت مستقیم و غیرمستقیم خواستار سرمایه‌گذاری در سوریه هستند. لذا ما باید برای آن آمادگی داشته باشیم.

عماد خمیس در بخش دیگری از سخنانش گفت: اجازه نخواهیم داد در صدور سند ملی برنامه‌ریزی منطقه‌ای در سوریه تاخیر ایجاد شود. زیرا دو سال است که در انتظار آن هستیم. ما امروز در مرحله انتقالی قرار داریم. باید اولویت‌هایمان را مشخص کنیم. بازسازی سوریه و هر آنچه که به امور زیربنایی و جمعیتی ارتباط دارد به اقدام عملی و میدانی نیاز دارد و با شعار و سخنرانی به نتیجه نمی رسد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر