کد خبر: ۶۷۹۶۵۰۵
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳

۲۰۹ میلیارد تومان از مطالبات بانک ها، مؤسسات مالی دولتی و خصوصی امسال در مازندران وصول شده است.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، عباسعلی زارع مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران گفت: اداره اجرای اسناد رسمی استان، امسال با وصول بیش از ۲۰۹ میلیارد تومان از مطالبات بانک ها، مؤسسات مالی دولتی و خصوصی نقش مهمی در ایجاد امنیت اقتصادی، اجتماعی و تحقق اقتصاد مقاومتی در استان ایفا کرده است.

وی افزود: در این مدت ۱۶۲ هزار و ۴۷۷ هزار سند مالکیت تک برگ در ۲۴ واحد ثبتی مازندران صادر شده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۸.۸ درصد افزایش داشت.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک مازندران گفت: ۲۸ هزار و ۱۹۶ عملیات ثبتی شامل تفکیک، تحدید حدود، افراز و تجمیع در واحد‌های ثبتی تابعه استان با افزایش ۸ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال، در این مدت انجام شده است.

زارع افزود: در این مدت ۱۰۹ هزار ۹۳۷ فقره از استعلامات مراجع قضائی الکترونیکی توسط واحد‌های ثبتی تابعه استان پاسخ داده شده است.

وی به نقش و جایگاه دفاتر اسناد رسمی در جامعه و ثبت معاملات رسمی و اعتبار بخشیدن به آن اشاره کرد و گفت: ۵۸۳ هزار و ۶۸۸ مورد معاملات رسمی شامل رهن، اجاره، وکالت، اقاله، تقسیم نامه، اقرارنامه، تعهدنامه و رضایت نامه با افزایش ۲۱ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال در دفاتر اسناد رسمی مازندران ثبت شده است.

انتهای پیام/آ

افزایش ۱۸ درصدی صدور اسناد کاداستری در مازندران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر