کد خبر: ۶۷۹۶۷۱۱
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل؛

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: اسناد بالا دستی در آموزش و پرورش بر اساس آموزه‌های قرآنی طراحی شده است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، احمد ناصری، مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل در جلسه کمسیون آموزش عمومی قرآن کریم استان اردبیل با بیان اینکه سیاست‌های آموزش و پرورش در راستای تعمیق فرهنگ قرآنی است، افزود: اسناد بالا دستی در آموزش و پرورش بر اساس آموزه‌های قرآنی طراحی شده است.

وی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی و قرآنی چشم انداز‌های روشنی پیش روی آموزش و پرورش استان می‌باشد، اظهار داشت: نباید شرایط و موفقیت‌های موجود قانع باشیم بلکه باید عزممان را برای رسیدن به افق‌های مطلوب‌تر جزم نماییم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل افزود: در برنامه ششم توسعه نیز برنامه‌هایی برای رسیدن به شرایط مطلوب در توسعه فرهنگ قرآنی تدوین و طراحی شده است.

ناصری تصریح کرد: پیشبرد اهداف فرهنگی از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و برای تحقق آن‌ها همه نهاد‌ها و سازمان‌های ذیربط بایستی بسیج شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه جامعه ما یک جامعه قرآنی است و طبیعتا تمامی برنامه‌های ما در این راستا تدوین می‌شود، خاطر نشان ساخت: سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش نیز بر همین اساس تدوین شده است.

به گفته مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل توسعه بستر‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه منوط بر حمایت‌های معنوی و حضور پرشور در مراسمات همچون نماز جماعت و. میسر خواهد شد.

ناصری در ادامه از رتبه اول استانی آموزش و پرورش در بین دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی استان در سال ۹۷ خبر داد و گفت: با قوت و حساسیت بیشتری برای تحقق اهداف ترسیم شده برنامه‌ها را ادامه خواهیم داد.
انتهای پیام/ح

سند تحول بنیادین بر اساس فرهنگ قرآن تدوین شده است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر